• جمعه 28 مهر 1402 - 22:25
  • 270
  • 0 دیدگاه

ماجرا و جزئیات جدید از قتل داریوش مهرجویی توسط باغبان ویلایش بخاطر 30 میلیون بدهی

جزئیات اختصاصی از پرونده باغبان باغ مهرجویی / ۳۰میلیون تومان طلب از مهرجویی داشتم I ماجرای سرقت جاروبرقی از خانه مهرجویی چه بود؟ به گزارش واضح نیوز به نقل از همشهری؛  باغبان سابق باغ زنده یاد
ماجرا و جزئیات جدید از قتل داریوش مهرجویی توسط باغبان ویلایش بخاطر 30 میلیون بدهی

جزئیات اختصاصی از پرونده باغبان باغ مهرجویی / ۳۰میلیون تومان طلب از مهرجویی داشتم I ماجرای سرقت جاروبرقی از خانه مهرجویی چه بود؟

به گزارش واضح نیوز به نقل از همشهری؛  باغبان سابق باغ زنده یاد مهرجویی که طراح اصلی نقشه قتل او و همسرش است، ادعا می‌کند به‌دلیل کینه‌ای که از این خانواده به دل گرفته بود و ۳۰میلیون تومان طلبی که از آنها داشت، دست به این جنایت زده است.

ماجرای سرقت جاروبرقی توسط باغبان سابق

بررسی‌های شبانه‌روزی پلیس برای شناسایی مظنونان، آنها را ۲۴ساعت پس از جنایت به مردی جوان رساند که چند سال قبل باغبان ویلای مهرجویی بود و برای آنها کار می‌کرد. تحقیقات نشان می‌داد که این مرد به‌دلیل سرقت از خانه مهرجویی از کارش اخراج شده بود و از همان زمان با این خانواده اختلاف داشت. مأموران سراغ پرونده باغبان رفتند و متوجه شدند که او چند سال پیش اقدام به سرقت یک جاروبرقی از خانه مهرجویی کرده بود. پس از آن و با شکایت این خانواده، باغبان دستگیر شد، اما ادعا کرد که جاروبرقی را به فرد دیگری فروخته است. باغبان جوان به اتهام سرقت روانه زندان شد و مدتی در حبس بود تا اینکه آزاد شد، اما پس از آزادی مدعی بود که در مدتی که برای خانواده مهرجویی کار می‌کرده، ۳۰میلیون تومان از آنها طلب دارد؛ ادعایی که مهرجویی و همسرش آن را قبول نداشتند و از همان زمان میان آنها بر سر این مبلغ اختلاف بود.