• دوشنبه 02 خرداد 1401 - 12:09
  • 345
  • 0 دیدگاه

ماجرا و جزییات کامل مسمومیت ۴۵ دانشجو معلم در خوابگاه نسیبه دانشگاه فرهنگیان

واضح نیوز حوادث : آخرین وضعیت مسمومیت ۴۵ دانشجو معلم در خوابگاه نسیبه / سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به بروز حادثه مسمومیت تعدادی از دانشجویان خوابگاه نسیبه دانشگاه فرهنگیان، گفت:‌حال عمومی دانشج
ماجرا و جزییات کامل مسمومیت ۴۵ دانشجو معلم در خوابگاه نسیبه  دانشگاه فرهنگیان

واضح نیوز حوادث : آخرین وضعیت مسمومیت ۴۵ دانشجو معلم در خوابگاه نسیبه / سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به بروز حادثه مسمومیت تعدادی از دانشجویان خوابگاه نسیبه دانشگاه فرهنگیان، گفت:‌حال عمومی دانشجویان خوب است.

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به بروز حادثه مسمومیت تعدادی از دانشجویان خوابگاه نسیبه دانشگاه فرهنگیان، اظهار داشت: این خوابگاه در منطقه مرزداران قرار دارد که ۴۵ نفر از دانشجویان در این خوابگاه دچار علامت‌های مشکوک گوارشی شده‌اند که ۷ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه آمبولانس اورژانس بانوان برای اعزام دانشجویان به این مرکز مراجعه کردند و دانشجویان مسموم شده به بیمارستان‌های امام خمینی، حضرت رسول و شریعتی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه حال عمومی بیشتر دانشجویان خوب است، خاطرنشان کرد: این موضوع مربوط به مسمومیت غذایی در شب گذشته بوده است؛ به طوری که از حدود یک بامداد علامت‌های مسمومیت این دانشجویان شروع شده، اما برای مطمئن شدن از علت آن که آیا مسمومیت گوارشی بوده یا ویروسی در حال بررسی موضوع هستیم.

بلاغی مسؤول دانشگاه فرهنگیان استان تهران نیز با اشاره به بروز حادثه مسمومیت تعدادی از دانشجویان در خوابگاه نسیبه، خاطرنشان کرد:‌از ساعت ۴ یا ۵ عصر دیروز تعدادی از دانشجویان این خوابگاه دچار علائم تب و تهوع شدند که این وضعیت از ۵ صبح امروز شیوع بیشتری پیدا کرد و این دانشجویان با آمبولانس‌های اورژانس به دو بیمارستان امام خمینی و حضرت رسول اعزام شدند.

وی درباره علت اصلی این مسمومیت چیست، بیان داشت: استنباط و بررسی میدانی ما این است که علت مسمومیت غذایی نیست، اما باید موضوع بررسی شود.

وی اضافه کرد:‌۳۹ نفر از دانشجویان به بیمارستان اعزام شده‌اند و تا کنون ۱۵ نفر ترخیص شده و حال همه دانشجویان خوب است.