• چهارشنبه 04 خرداد 1401 - 9:36
  • 209
  • 0 دیدگاه

مبلغ شهریه مدارس غیر دولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

واضح نیوز فرهنگی: طبق اعلاممعاون وزیر آموزش و پرورش مبلغ شهریه مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از نیمه خرداد مشخص می شود . رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: اوایل نیمه دو
مبلغ شهریه مدارس غیر دولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

واضح نیوز فرهنگی: طبق اعلاممعاون وزیر آموزش و پرورش مبلغ شهریه مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از نیمه خرداد مشخص می شود .

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: اوایل نیمه دوم خردادماه میزان افزایش شهریه مدارس غیردولتی مشخص می‌شود. 

شهریه مدارس و مراکز غیردولتی

الگوی تعیین شهریه مدارس به آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ شده است و همچنین در این خصوص در فضای مجازی و به‌صورت حضوری نیز جلساتی برگزار شده است.

 امسال تغییرات ایجاد شده در رویکرد تعیین شهریه

امسال ۳۵ درصد الگوی شهریه به اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین، رویکردهای تربیتی و فرهنگی مدارس، آموزشی سایر حوزه‌ها و سهم مدارس در جشنواره‌ها و مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و قرآنی است که این موضوعات را می‌توان مطالبه جدی سازمان دانست.

معاون وزیر آموزش‌وپرورش گفت

آماده‌سازی و بسترسازی از پایه برای موضوعات عنوان شده در حال انجام است که اوایل نیمه دوم خردادماه این الگوی شهریه مشخص می‌شود.

محمودزاده یادآور شد: امسال الگوی شهریه به‌صورت درصدی اعلام نمی‌شود، هر مدرسه متناسب با الگوی شهریه و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی شهریه‌ای متفاوت دارد.

همچنین برای سال‌های آینده هم برنامه‌های خوبی مدنظر است که بحث شهریه سمت‌وسو جهت‌گیری مناسبی پیدا کند.