تبلیغات بنری
سایت «fanatik» ترکیه خبر داد که بشگاه ترابزون اسپور با مجید حسینی و باشگاه استقلال به توافق نهایی رسید. جمعه گذشته مدافع 22 ساله نتوانست به ترکیه بیاید چون مشکلاتی در گذرنامه اش ایجاد شد و اکنون این مشکل حل شده است.انتظار می رود حسینی برای امضای قرارداد با ترابزون اسپور این هفته به ترکیه بیاید و پس از آن به اردوی تدارکاتی اسلوونی ملحق می شود.   پ.ن  : باشگاه فوتبال ترکیه‌ای است که در سال ‌۱۹۶۷ در شهر ترابزون تاسیس شده‌است و هم‌اکنون در سوپر لیگ فوتبال ترکیه…
مجید حسینی مدافع استقلال به ترابزون اسپور ملحق می شود

سایت «fanatik» ترکیه خبر داد که بشگاه ترابزون اسپور با مجید حسینی و باشگاه استقلال به توافق نهایی رسید. جمعه گذشته مدافع 22 ساله نتوانست به ترکیه بیاید چون مشکلاتی در گذرنامه اش ایجاد شد و اکنون این مشکل حل شده است.

انتظار می رود حسینی برای امضای قرارداد با ترابزون اسپور این هفته به ترکیه بیاید و پس از آن به اردوی تدارکاتی اسلوونی ملحق می شود.

 

پ.ن  : باشگاه فوتبال ترکیه‌ای است که در سال ‌۱۹۶۷ در شهر ترابزون تاسیس شده‌است و هم‌اکنون در سوپر لیگ فوتبال ترکیه بازی می‌کند. ورزشگاه حسین عونی آکر محل انجام بازی‌های خانگی این تیم می‌باشد. ترابزون‌اسپور با ۶ قهرمانی و ۸ نایب‌قهرمانی در لیگ از باشگاه‌های پرافتخار سوپر لیگ فوتبال ترکیه به‌شمار می‌رود.