• سه شنبه 31 خرداد 1401 - 22:55
  • 566
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

مدت و مبلغ قرارداد ساپینتو سرمربی استقلال چقدر است ؟

ساپینتو به طور رسمی به عنوان سرمربی اشتقلال تهران معرفی شد . مبلغ قرارداد مدت قرارداد ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال چقدر است و برای چند سال قرارداد دارد ؟ ریکاردو ساپینتو، سرمربی پیشین باشگاه&zwnj
مدت و مبلغ قرارداد ساپینتو سرمربی استقلال چقدر است ؟

ساپینتو به طور رسمی به عنوان سرمربی اشتقلال تهران معرفی شد . مبلغ قرارداد مدت قرارداد ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال چقدر است و برای چند سال قرارداد دارد ؟

ریکاردو ساپینتو، سرمربی پیشین باشگاه‌های اسپورتینگ لیسبون و براگای پرتغال به عنوان سرمربی جدید باشگاه استقلال انتخاب شد.

سرمربی جدید استقلال کیست ؟

ستاره پیشین تیم ملی فوتبال پرتغال و باشگاه اسپورتینگ با بیش از ١٢ سال سابقه مربی‌گری و حضور متوالی در رقابت‌های باشگاهی و قاره‌ای اروپا با باشگاه استقلال به تفاهم رسید و به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه انتخاب شد. 

زندگینامه ساپینتو

ساپینتوی ٤٩ ساله با تجربه هدایت اسپورتینگ لیسبون و براگا در پرتغال، واسکودوگامای برزیل، ستاره سرخ بلگراد، تیم‌های باشگاهی یونان و ترکیه و لهستان، استاندارد لیژ بلژیک و انتخاب به عنوان برترین مربی سال در این کشور هم‌چنین کسب عنوان قهرمانی جام حذفی بلژیک، برای نخستین‌بار حضور در فوتبال باشگاهی ایران را تجربه خواهد کرد. 

افتخارات ساپینتو

ساپینتو علاوه بر قهرمانی در جام حذفی بلژیک با استاندارد لیژ، نایب قهرمان لیگ‌ این کشور شده است. او هم‌چنین با ستاره سرخ بلگراد نایب قهرمان لیگ شده و توانسته علاوه بر مقام سومی با اسپورتینگ لیسبون با حذف منچسترسیتی به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کند. ساپینتو با براگا از مرحله گروهی لیگ باشگاهی اروپا به عنوان بهترین تیم گروه صعود کرد در حالی که براگا در این مرحله بهترین آمار دفاعی و هجومی را داشت. 

مبلغ و مدت قرارداد ساپینتو با استقلال 

قرارداد استقلال با ساپینتو دو ساله تنظیم شده است که سال دوم آن مشروط و با رضایت باشگاه تمدید خواهد شد.

مسئولان استقلال با توجه به تجربه قرارداد با وینفرد شفر و آندره‌آ استراماچونی قرارداد سال دوم ساپینتو را در اختیار خودشان گذاشته‌اند که مورد موافقت سرمربی پرتغالی قرار گرفته است. این مربی همراه خود دو دستیار خارجی می‌آورد و یک دستیار ایرانی به کادر فنی‌اش اضافه می‌شود.