• جمعه 20 خرداد 1401 - 19:57
  • 412
  • 0 دیدگاه

تصاویری مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز (خواننده) و سام اصغری مدل ایرانی را ببینید + حواشی

تصاویری مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز (خواننده) و سام اصغری مدل ایرانی را ببینید + حواشی حمله همسر سابق بریتنی  تصاویری از مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز (خواننده ۴۰ ساله) و سام اصغری (مدل و بازیگر ۲
تصاویری مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز (خواننده) و سام اصغری مدل ایرانی را ببینید + حواشی

تصاویری مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز (خواننده) و سام اصغری مدل ایرانی را ببینید + حواشی حمله همسر سابق بریتنی 

مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری

تصاویری از مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز (خواننده ۴۰ ساله) و سام اصغری (مدل و بازیگر ۲۸ ساله ایرانی) که شب گذشته به صورت خصوصی با تعداد کمی مهمان در منزل بریتنی برگزار شد.

عکسهای مراسم ازدواج بریتنی و سام اصغری

حضور همسر سابق بریتنی در مراسم عروسی‌ ستاره پاپ با سام اصغری پای پلیس را وسط کشاند

از جمله اتفاقات جالب مراسم سام و بریتنی، حمله ناگهانی جیسون الکساندر، همسر سابق بریتنی برای بهم زدن مراسم بود که با اقدام پلیس جلوی آن گرفته شد.

ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری تصاویری و عکسها

مراسم عروسی بریتنی اسپیرز، ستاره پاپ و سام اصغری، مدل مشهور ایرانی با حضور ناگهانی همسر سابق بریتنی با اختلال مواجه شد.

رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که جیسون الکساندر، همسر سابق بریتنی اسپیرز که در سال ۲۰۰۴ با بریتنی ازدواج کرده ولی عمر آن ازدواج بیش از ۵۵ ساعت دوام نیاورده بود، با حضور غافلگیر کنند‌ه‌اش در مراسم عروسی و درگیری با ماموران امنیتی مراسم حاشیه ساز شد.

همسر سابق بریتنی صحنه ورودش به مراسم عروسی را به صورت زنده از صفحه اینستاگرامش پخش می‌کرد. او وقتی برای ورود به مراسم با ممانعت ماموران امنیتی مواجه شد با آنها درگیری شد و فریاد زد: «بریتنی اولین و تنها همسر من است.»

در پی اعلام گزارش این تجاوز به اداره پلیس و حضور پلیس در محل، جیسون الکساندر دستگیر شد و ماجرا خاتمه یافت.

ماجرای آشنایی اصغری و اسپیرز به سال ۲۰۱۶ برمی‌گردد، زمانی که این دو در یک موزیک ویدیو برای تک آهنگ «Slumber Party» با هم همکاری داشتند.

این رابطه ادامه یافت تا اینکه در سپتامبر ۲۰۲۱ اسپیرز ۴۰ ساله، خبر نامزدی خود با سام اصغری مدل ۲۸ ساله را رسما اعلام کرد.

این زوج پیش‌تر در خبری غافلگیر کننده باراداری بریتنی را رسانه‌ای کرده بودند و در این ارتباط سام اصغری طی یک پست اینستاگرامی نوشته بود: «ازدواج و بچه‌ها بخشی طبیعی از یک رابطه قدرتمند سرشار از عشق و احترام هستند، پدر بودن، چیزی است که من همیشه مشتاقانه منتظرش بودم و آن را جدی خواهم گرفت. این مهمترین کاری است که در زندگی‌ام انجام خواهم داد.»

مدتی بعد ولی اعلام شد که جنین در رحم مادر، دچار خفگی و مرگ شده است.

این عروسی که صرفا با حضور حدود یکصد نفر از اعضای خانواده و دوستان نزدیک این دو برگزار شد ۹ ماه پس ازاعلام نامزدی این زوج و نزدیک به ۷ ماه پس از پایان دوره حضانت اسپیرز برگزار شد.

سام اصغری، مراسم ازدواج بریتنی

بریتنی اسپیرز در مدت زمانی نزدیک به ۱۳ سال تحت حضانت پدر خود بود و تمامی امورات مربوط به دارایی‌ها و تصمیمات زندگی‌اش با تایید پدرش صورت می پذیرفت که به حکم دادگاهی در آمریکا این قیومیت و حضانت لغو شد.

ازدواج با سام اصغری چهارمین ازدواج این ستاره موسیقی پاپ است.

عکس های مراسم ازدواج سام اصغری مدل ایرانی