تبلیغات بنری
سرمربی سابق بارسلونا معتقد است هدایت ستاره آرژانتینی با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، ارنستو والورده چند ماه پیش بارسلونا را ترک کرد تا کیکه ستین هدایت تیم کاتالانی را بر عهده بگیرد. سرمربی اسپانیایی که مانند دیگر هموطنانش در قرنطینه به سر می‌برد درباره روزهایی که هدایت لیونل مسی را بر عهده داشت، صحبت کرد.والورده گفت: مربیگیری مسی قابل مقایسه با هیچ چیز نیست. خیلی سخت است که به مسی بگویید که آن بازیکن یا دیگری را دیده‌ای، در حالی که او  هنگام تمرین…
والورده: مربی مسی بودن قابل مقایسه با هیچ چیز نیست

سرمربی سابق بارسلونا معتقد است هدایت ستاره آرژانتینی با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، ارنستو والورده چند ماه پیش بارسلونا را ترک کرد تا کیکه ستین هدایت تیم کاتالانی را بر عهده بگیرد. سرمربی اسپانیایی که مانند دیگر هموطنانش در قرنطینه به سر می‌برد درباره روزهایی که هدایت لیونل مسی را بر عهده داشت، صحبت کرد.

والورده گفت: مربیگیری مسی قابل مقایسه با هیچ چیز نیست. خیلی سخت است که به مسی بگویید که آن بازیکن یا دیگری را دیده‌ای، در حالی که او  هنگام تمرین کاری را انجام می دهد که تو هرگز آن را ندیده بودی. تمرین دادن چنین بازیکنی آسان است.

سرمربی سابق بارسلونا اظهار کرد: مسی اشتیاق زیادی برای پیروزی دارد و این موضوع باعث می‌شود دیگران احساس مسئولیت بالایی داشته باشند. بازیکنان مجبور می شوند در بالاترین سطح خود ظاهر شوند.

سرمربی اسپانیایی در پایان گفت: تماشای بازی مسی از راه دور  انسان را به وجد می آورد اما  از نزدیک تو را بیشتر به وجد می آورد.