• یکشنبه 18 اردیبهشت 1401 - 20:19
  • 819
  • 0 دیدگاه

معرفی بازیگران سریال حکم رشد با بیوگرافی و اسامی آنها + عکس و داستان سریال حکم رشد

واضح نیوز - بازیگران سریال حکم رشد مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی با بازی علیرضا مهران و ندا قاسمی و فقیه سلطانی، مه لقا جابری و …است. این سریال محصول سال ۱۴۰
معرفی بازیگران سریال حکم رشد با بیوگرافی و اسامی آنها + عکس و داستان سریال حکم رشد

واضح نیوز - بازیگران سریال حکم رشد مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی با بازی علیرضا مهران و ندا قاسمی و فقیه سلطانی، مه لقا جابری و …است. این سریال محصول سال ۱۴۰۰ و در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی ساخته شده است. سریال حکم رشد، حالا قرار است از ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ به جای سریال نجلا ۲ بر روی آنتن شبکه سوم سیما برود.

معرفی بازیگران سریال حکم رشد با بیوگرافی و اسامی آنها

اسامی بازیگران سریال حکم رشد با عکس و بیوگرافی به همراه داستان سریال

اسامی بازیگران سریال حکم رشد شبکه سه سیما با معرفی اسامی تمام نقش ها و خلاصه داستان سریال حکم رشد تا ساعت پخش و تکرار تا حضور بازیگرانی چون ثریا قاسمی، مه لقا جابری، ندا قاسمی، فقیه سلطانی، ندا استواری، علیرضا مهران و… را میخوانید

سریال تلویزیونی حکم رشد یکی از سریالهای جذاب و پر بیننده تلویزیون پلیسی و خانوادگی بوده که در برای اولین بار در سال ۱۴۰۱ از شبکه سه تلویزیون پخش می شود و از ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ روی انتن شبکه ۳ تلویزیون می رود در این سریال بازیگران شناخته شده از جمله ثریا قاسمی، مه لقا جابری، ندا قاسمی، فقیه سلطانی، ندا استواری، علیرضا مهران و …به ایفای نقش می‌پردازند. این مجموعه از ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ و پس از ماه رمضان هر شب ساعت حوالی ۲۰:۴۵ پخش می شود.

معرفی بازیگران سریال حکم رشد با بیوگرافی و اسامی آنها + عکس و داستان سریال حکم رشد

اسامی هنرپیشه های مجموعه جدید حکم رشد شبکه سه سیما

مجموعه تلویزیونی “حکم رشد” که یک ملودرام پلیسی و خانوادگی به کارگردانی حسن لفافیان به زودی از شبکه سه سیما پخش ان آغاز می شود.

بعد از پایان سریال نجلا یک مجموعه درام پلیسی جایگزین آن از شبکه سه سیما به زودی پخش می شود و به تازگی هنرپیشه های این مجموعه و نقش های هر کدام منتشر شده است.

ساعت و زمان پخش سریال حکم رشد کی پخش میشود

مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به تهیه کنندگی مهدی فرجی یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی تولید و از ۱۷ اردیبشهت از شبکه سه سیما حوالی ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شود.

 فرهنگی و اجتماعی رادیو و تلویزیون خلاصه داستان سریال حکم رشد سریال حکم رشد سریال حکم رشد قسمت آخر بیوگرافی بازیگران سریال حکم رشد بازیگران سریال حکم رشد

بیوگرافی و عکس های بازیگران سریال حکم رشد

ثریا قاسمی (توران), مه‌لقا باقری (مجبوبه), پیام احمدی‌نیا (غلام), شهین تسلیمی (عالیه), علیرضا مهران (نوید), حمید ابراهیمی (افشین کافر), مهرداد ضیایی (دکتر پویا), فقیه سلطانی (زیبا چاپاری), نیلوفر شهیدی (زهره) زهره - مجید سعیدی (اسفند/ نعنا), مجتبی فلاح (ذبیح), ندا قاسمی (سودابه), هدی استواری (سایه), ارشیا توکلی (سلیم), حسن ولیخانی (نصر)

خلاصه داستان سریال حکم رشد

خلاصه داستان سریال حکم رشد

سریال «حکم رشد»، در ژانر پلیسی و خانوادگی است و نقطه قوت این سریال توجه به مسائل روز جامعه و اهمیت ویژه‌ای است که به حفظ ارزش‌های خانواده داده شده است و در جزییات داستان این سریال به مفاهیمی همچون حفظ حرمت والدین در خانواده، توجه به شرعیات، ارزش‌های اخلاقی و انسانی و فرهنگ ایرانی و اسلامی به خوبی توجه شده است.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال حکم رشد +عکس و داستان سریال حکم رشد

نقش بازیگران سریال حکم رشد

    ثریا قاسمی (توران)
    مه‌لقا باقری (مجبوبه)
    پیام احمدی‌نیا (غلام)
    شهین تسلیمی (عالیه)
    علیرضا مهران (نوید)
    حمید ابراهیمی (افشین کافر)
    مهرداد ضیایی (دکتر پویا)
    فقیه سلطانی (زیبا چاپاری)
    نیلوفر شهیدی (زهره) زهره
    مجید سعیدی (اسفند/ نعنا)
    مجتبی فلاح (ذبیح)
    ندا قاسمی (سودابه)
    هدی استواری (سایه)
    ارشیا توکلی (سلیم)
    حسن ولیخانی (نصر)

منابع : حرف تازه - پیک نت