• سه شنبه 18 مهر 1402 - 11:37
  • 189
  • 0 دیدگاه

مهدی رحیمیان بازیگر سمنانی مختارنامه درگذشت + بیوگرافی و علت درگذشت

جزییات و علت درگذشت مهدی رحیمیان از پیشکسوتان بازیگری تئاتر و تلویزیون که سابقه بازیگری در سریال مختارنامه را در کارنامه خود داشت . تاریخ تشییع و خاکسپاری آیین تشییع و خاکسپاری زنده یاد مهدی رحیمیان
مهدی رحیمیان بازیگر سمنانی مختارنامه درگذشت + بیوگرافی و علت درگذشت

جزییات و علت درگذشت مهدی رحیمیان از پیشکسوتان بازیگری تئاتر و تلویزیون که سابقه بازیگری در سریال مختارنامه را در کارنامه خود داشت .

تاریخ تشییع و خاکسپاری آیین تشییع و خاکسپاری زنده یاد مهدی رحیمیان بعدازظهر امروز ۱۸ مهر در سمنان برگزار خواهد شد.

این پیشکسوت بازیگری در اکثر آثار نمایشی تولید شده در صدا و سیمای مرکز سمنان حضور داشت و در آثار سینمایی و سریال‌های فاخری همچون روز باشکوه ، جایی در دور دست و مختارنامه و...هنرنمایی کرده بود.

بازی ماندگار وی در مختارنامه و در نقش "بن عمر نهدی" از جمله بازی‌های درخشان این هنرمند سمنانی است.

یکی از بستگان این بازیگر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پیکر این هنرمند پیشکسوت امروز ۱۸ مهرماه در امامزاده علی بن جعفر سمنان تشییع و خاکسپاری می‌شود.

وی از وداع با این هنرمند در فرهنگسرای کومش خبر داد و تصریح کرد: آیین تشییع وی از فرهنگسرای کومش آغاز و تا آرامگاه ابدیش در امامزاده علی بن جعفر سمنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه مراسم تشییع زنده‌یاد رحیمیان ساعت ۱۵ امروز برگزار می شود، ادامه داد: همچنین آیین تذکری به همین مناسبت امشب بعد از نماز مغرب و عشا در هیات انصار سمنان برگزار می‌شود.

همچنین مراسم سوم و هفتم وی نیز پنج شنبه این هفته بر مزار وی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا- مدیران کل صداو سیمای سمنان و فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیام هایی درگذشت این هنرمند پیشکسوت را تسلیت گفتند.

بطری آب باعث حذف احتمالی گرایی از المپیک خواهد شد + جزییات