• یکشنبه 09 مهر 1402 - 20:42
  • 182
  • 0 دیدگاه

مهشید سلیمانی مدیر کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری معرفی شد + سوابق

سوابق مهشید سلیمانی مدیر کل جدید بهزیستی چهار محال و بختیاری طی مراسمی با حضور مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور مجلس و استان‌ها و مسئولان استانی، مهشید سلیمانی به عنوان مدیرکل بهزیستی چهار محال
مهشید سلیمانی مدیر کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری معرفی شد + سوابق

سوابق مهشید سلیمانی مدیر کل جدید بهزیستی چهار محال و بختیاری طی مراسمی با حضور مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور مجلس و استان‌ها و مسئولان استانی، مهشید سلیمانی به عنوان مدیرکل بهزیستی چهار محال و بختیاری معرفی شد.

مهشید سلیمانی امروز، ۹ مهرماه در این مراسم با بیان اینکه امیدوارم وحدت و همدلی با سازمان بهزیستی مانند سابق وجود داشته باشد، اظهار کرد: تنها جامعه هدف ما مددجویان بهزیستی نیستند، بلکه برای تمام آحاد جامعه در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و سلامت اجتماعی فعالیت دارد. 

سلیمانی عنوان کرد: امیدوارم تمام دستگاه‌های دولتی همکاری خوبی با این سازمان داشته باشند تا بتوانیم در راستای سلامت جامعه گام موثری برداریم.

 مدیرکل بهزیستی استان تصریح کرد: سیاست‌ها و اهدافی که پیشرو است مانند سابق اجرا خواهد شد اما تمرکز ویژه‌ای بر نظارت بر مراکز و تقویت حوزه‌ها مدنظر است تا بتوانیم به جامعه هدفمان بیشتر خدمت کنیم. 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در راستای پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی بتوانیم فعالیت خوبی داشته باشیم و شاهد اضافه شدن فرزند معلولی به جامعه نباشیم و آسیب‌های اجتماعی در جامعه کم شود و بتوانیم آموزش و پیشگیری مورد نیاز را برای مردم به اجرا دربیاوریم. 

در پایان از زحمات علی نصیری تقدیر و تشکر شد.