• پنجشنبه 12 خرداد 1401 - 8:43
  • 578
  • 0 دیدگاه

پیش ثبت نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد 1402-1401 ; (مهلت , هزینه و نحوه ثبت نام)

واضح نیوز اجتماعی: پیش ثبت نام اینترنتی کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد آغاز شد . مهلت و تاریخ و نحوه ثبت نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد و هزینه شهریه در سال 1401 را مشاهده میکنید ثبت نام مدارس
پیش ثبت نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد 1402-1401 ; (مهلت , هزینه و نحوه ثبت نام)

واضح نیوز اجتماعی: پیش ثبت نام اینترنتی کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد آغاز شد . مهلت و تاریخ و نحوه ثبت نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد و هزینه شهریه در سال 1401 را مشاهده میکنید

ثبت نام مدارس شاهد 1402-1401

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، پیش ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در پایه‌ اول ابتدایی از روز گذشته(یازدهم خرداد ماه) آغاز شده است و تا ۲۸ خرداد ادامه دارد.

به نقل از ایسنا، متقاضیان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home  نسبت به ثبت نام در پایه‌ اول ابتدایی اقدام کنند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

در درگاه اینترنتی مذکور نیز تاکید شده است که کلیه مراحل پیش ثبت نام و اعلام نتایج تنها از طریق این سامانه است و مراجعه به سایت های دیگر مرجع قانونی نیست.

همچنین با توجه به محدویت ظرفیت ثبت نام مدارس شاهد خواسته شده بنا به ضرورت در آموزشگاهای دیگر غیر از شاهد نیز ثبت نام انجام دهید.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: لطفا در انتخاب مدرسه مورد نظر جهت پیش ثبت نام دقت لازم را اعمال دارید، زیرا در غیر این صورت احتمال رد شدن تقاضای ثبت نام شما توسط مدرسه انتخاب شده وجود دارد.

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، جدول زمانی پیش ثبت‌نام مدارس شاهد درسراسر کشور به این ترتیب است:

- پایه اول ابتدایی از ۱۱ تا ۲۸ خرداد

- پایه هفتم (دوره اول متوسطه)، از ۲۱خرداد ماه لغایت دهم تیر ماه

- پایه دهم (دوره دوم متوسطه)، از یک تا ۲۰ تیرماه

- پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد، به صورت حضوری در مدارس، از اول تا دهم مردادماه ادامه دارد.