• جمعه 03 تیر 1401 - 16:20
  • 126
  • 0 دیدگاه

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز ۳ تیر اعلام می‌شود

نتایج آزمون استخدامی وزرات آموزش و پرورش ۱۴۰۱ ؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش امروز، جمعه ۳ تیرماه ۱۴۰۱ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد. به گزارش واضح نیوز؛
نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز ۳ تیر اعلام می‌شود

نتایج آزمون استخدامی وزرات آموزش و پرورش ۱۴۰۱ ؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش امروز، جمعه ۳ تیرماه ۱۴۰۱ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

به گزارش واضح نیوز؛ به اطلاع داوطلبان شرکت‌کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به تاریخ‌های برگزاری ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) می‌رساند که کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به وزارت مذکور از امروز جمعه سوم تیر ۱۴۰۱ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت.

لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، در تاریخ چهارم تیرماه ۱۴۰۱ به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها به شرح جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم بعمل آورند. 

همچنین مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ ۶ تیرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و حداکثر تا روز سه شنبه ۲۱ این ماه طبق زمان‌بندی‌ اعلام‌شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) پایان خواهد یافت. 

عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام‌شده براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه، برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام مصاحبه استخدامی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می‌شود.

در صورت تایید مدارک و مستندات داوطلبان، از افراد واجد شرایط، مصاحبه استخدامی به عمل خواهد آمد. ضمناً پس از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، افراد پذیرفته شده به ترتیب نمرات مکتسبه در هر یک از سهمیه های استخدامی و به ترتیب نمرات فضلی برای انجام سایر مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه معرفی خواهند شد. 

متقاضیان درصورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در خصوص نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود حداکثر تا تاریخ دهم تیرماه ۱۴۰۱ در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org اقدام نمایند. لذا تاکید می شود از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان ها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری شود.