• دوشنبه 09 خرداد 1401 - 20:21
  • 247
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

نتیجه بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان دوشنبه 9 خرداد چند شد؟

واضح نیوز ورزشی / نتیجه بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان دوشنبه 9 خرداد چند شد؟ این بازی در نیمه اول بدون گل تمام شد. استقلال و نفت مسجدسلیمان در آخرین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹ در و
نتیجه بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان دوشنبه 9 خرداد چند شد؟

واضح نیوز ورزشی / نتیجه بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان دوشنبه 9 خرداد چند شد؟ این بازی در نیمه اول بدون گل تمام شد.

استقلال و نفت مسجدسلیمان در آخرین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند که این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

موقعیت‌های حساس

استقلال بازی را هجومی شروع کرد و صالح حردانی روی یک ضدحمله سریع در دقیقه هفتم فرصت گشودن دروازه نفت را داشت که محسن‌زاده مانع شد.

در دقیقه ۲۸ ارسال جعفر سلمانی به روی دروازه با برخورد به مدافع حریف تغییر جهت داد و در آستانه ورود به دروازه توسط دروازه‌بان نفت به کرنر رفت.

در دقیقه ۳۳ نفت نخستین موقعیت جدی خود را خلق کرد که شوت امیر روستایی از کنار دروازه استقلال بیرون رفت.

در دقیقه ۳۹ آرمان رمضانی با ضربه سر دروازه نفت را تهدید کرد که توپ وارد دروازه نشد. رمضانی یک بار دیگر هم در موقعیت گلزنی قرار گرفت که این بار ضربه سر او مناسب نبود.

استقلال: سید حسین حسینی، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، عارف غلامی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، رافائل سیلوا (کارت زرد)، امیر حسین حسین‌زاده، زبیر نیک‌نفس، کوین یامگا و آرمان رمضانی.

نفت: علی محسن‌زاده، علیرضا دغاغله، امیر روستایی، امین اسدی، میثم نقی‌زاده، حسن مرادی‌فر، مجید عیدی، مجتبی مقتدایی، مسلم مجدمی، میلاد باقری و سید محمد خرم‌الحسینی.

 منبع / ایسنا