• شنبه 08 مهر 1402 - 15:08
  • 55
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

نتیجه بازی هندبال ایران و بحرین امروز شنبه 8 مهر - بازی های آسیایی 2023

نتیجه بازی تیم ملی هندبال ایران مقابل بحرین به گزارش واضح نیوز  , تیم ملی هندبال ایران با نتیجه ۲۰-۲۹ مقابل بحرین شکست خورد و از راه یابی به مرحله نیمه نهایی بازماند. به گزارش باغستان نیوز به ن
نتیجه بازی هندبال ایران و بحرین امروز شنبه 8 مهر - بازی های آسیایی 2023

نتیجه بازی تیم ملی هندبال ایران مقابل بحرین

به گزارش واضح نیوز  , تیم ملی هندبال ایران با نتیجه ۲۰-۲۹ مقابل بحرین شکست خورد و از راه یابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.

به گزارش باغستان نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، تیم ملی هندبال ایران امروز در دومین بازی خود در مرحله یک چهارم نهایی برابر بحرین، این دیدار را با نتیجه ۲۰-۲۹ واگذار کرد.

هر چند نیمه نخست این دیدار با بازی خوب و برتری ملی‌پوشان کشورمان آغاز شد اما در ادامه شاگردان کریستیانسون ایسلندی بر بازی مسلط شدند و این نیمه با نتیجه ۷-۱۲ به سود حریف پایان یافت.

در نیمه دوم بحرین نبض بازی را در اختیار گرفت و اختلاف امتیازی خوبی ایجاد کرد و در نهایت برنده این بازی با نتیجه ۲۰-۲۹ شد.

جدول هندبال بازی های آسیایی هانگژو چین

گفتنی است بحرین نایب قهرمان ۵ دوره  قهرمانی آسیا و نایب قهرمان دوره قبلی بازی‌های آسیایی و همچنین تنها نماینده آسیا در بازی‌های المپیک توکیو است که در مرحله مقدماتی این دوره قزاقستان را ۲۲-۴۵ و ازبکستان را ۲۵-۴۷ شکست داد و روز گذشته نیز در مرحله یک چهارم نهایی روبروی کره‌جنوبی به میدان رفت و با ۳ اختلاف گل و نتیجه ۲۶-۲۹، پیروزی در این دیدار را از آن خود کرد.

فردا، یکشنبه، ۹ مهر، تیم ملی کشورمان در آخرین دیدار خود در مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های آسیایی مقابل کره‌جنوبی صف آرایی می‌کند و بحرین به مصاف کویت خواهد رفت.