تبلیغات بنری
حالوا : بجای خرید کرم‌های گران در مارک‌های مختلف که به اسم حاوی آلوئه ورا خریداری میکنید ، میتوانید در خانه بدون هیچ زحمتی برای خود مرطوب کننده درست کنید و مطمئن باشید که هم طبیعی می‌باشد و هم حاوی آلوئه ورای اصلی که در پایان مطلب با خواص این آلوئه ورای شگفت انگیز برای انواع پوست آشنا می‌شویم. با تک رژ در ادامه مطلب همراه باشید. با آلوئه ورا تازه کرم مرطوب کننده خانگی بسازید.   حتما قبل از خارج کردن ژل آلوئه ورا ، برگها را تمیز بشویید و سپس با استفاده از یک قاشق تمیز ژل…
نحوه درست کردن مرطوب کننده آلو ورا در منزل + فیلم

حالوا : بجای خرید کرم‌های گران در مارک‌های مختلف که به اسم حاوی آلوئه ورا خریداری میکنید ، میتوانید در خانه بدون هیچ زحمتی برای خود مرطوب کننده درست کنید و مطمئن باشید که هم طبیعی می‌باشد و هم حاوی آلوئه ورای اصلی که در پایان مطلب با خواص این آلوئه ورای شگفت انگیز برای انواع پوست آشنا می‌شویم. با تک رژ در ادامه مطلب همراه باشید. با آلوئه ورا تازه کرم مرطوب کننده خانگی بسازید.

 

حتما قبل از خارج کردن ژل آلوئه ورا ، برگها را تمیز بشویید و سپس با استفاده از یک قاشق تمیز ژل آن را خارج کنید.همچنین می‌توانید 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون را به لوسیون سبک نارگیل( مورد اول) اضافه کنید.

 

 


خودتون یه مرطوب کننده با آلوورا درست کنید

A post shared by amoozeshing (@amoozeshing) onJul 8, 2018 at 9:21am PDT