• دوشنبه 23 خرداد 1401 - 6:51
  • 2427
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

همه چیز درباره امیررضا معصومی پدیده جدید کشتی ایران و پسر فردین معصومی قهرمان سابق کشتی + عکس

بیوگرافی و عکس و آشنایی با امیر رضا معصومی ورزشکار کشتی و پسر فردین معصومی قهرمان سابق کشتی + عکس و عناوین قهرمانی و زندگیرشخصی با ازدواج و اینستاگرام  امیر رضا قهرمان کشتی اهل گیلان است و پسر
همه چیز درباره امیررضا معصومی پدیده جدید کشتی ایران و پسر فردین معصومی قهرمان سابق کشتی + عکس

بیوگرافی و عکس و آشنایی با امیر رضا معصومی ورزشکار کشتی و پسر فردین معصومی قهرمان سابق کشتی + عکس و عناوین قهرمانی و زندگیرشخصی با ازدواج و اینستاگرام 

امیر رضا قهرمان کشتی اهل گیلان است و پسر قهرمان سابق کشتی فردین معصومی است. 

امیر رضا معصومی پسر فردین معصومی قهرمان سابق کشتی است. امیر رضا معصومی متولد ۱۳۸۴ است.  امیر رضا معصومی در سن ۱۷ سالگی توانست در رده بزرگسالان و در وزن ۱۲۰ کیلو قهرمان جام تختی شود ‌ . در ادامه با بیوگرافی امیر رضا آشنا شوید و اطلاعات بیشتر در مورد امیر رضا معصومی کسب کنید.

امیر رضا معصومی پدیده ۱۷ ساله سنگین وزن کشتی ایران با کسب عنوان قهرمانی جام تختی در رده بزرگسالان، نشان داد می‌تواند رقیبی جدی و سرسخت برای امیرحسین زارع در راه رسیدن به مسابقات جهانی صربستان باشد.

امیررضا معصومی کشتی گیر

در رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی پدیده‌ای به نام امیررضا معصومی در سنگین وزن توانست با شکست قاطع تمامی مدعیان، در ۱۷ سالگی به عنوان قهرمانی رده بزرگسالان جام تختی برسد. و به عنوان سنگین وزن ایران در تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ انتخاب شود

 

فرزند فردین معصومی سنگین وزن سابق کشتی ایران و دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان، تمامی فاکتورهای لازم برای رسیدن به قله‌های افتخار در بالاترین سطح کشتی جهان را داراست؛ اندام ورزیده، قامت بلند و قدرت و جسارت مثال زدنی در برابر حریفان با وجود سن کم، نشان می دهد این کشتی‌گیر می‌تواند برای امیرحسین زارع دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهان، بر خلاف دیگر رقبا، حریفی سرسخت و قابل احترام باشد.

عکسذو بیوگرافی امیر رضا معصومی کشتی گیر

قهرمان نوجوانان جهان در مجارستان

امیررضا معصومی سال گذشته و در جریان رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان در بوداپست مجارستان، با نمایشی مقتدرانه که تحسین بسیاری از کارشناسان را به دنبال داشت، بر سکوی نخست جهان ایستاد. او در این رقابت‌ها ابتدا کامینسکی از لهستان را ۱۰ بر صفر برد، سپس بازاربائف ازبک را ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت، در نیمه نهایی ژیبالوف روس را ۵ بر یک برد و در فینال نیز با شکست ۱۰ بر صفر جیمز مولن آمریکایی به مدال طلای جهان رسید.

قهرمان جام تختی در رده بزرگسالان با ۱۷ سال سن

معصومی، ۱۱ ماه پس از کسب مدال طلای نوجوانان جهان و در حالی که به تازگی به رده جوانان آمده، در مسابقات جام تختی در رده بزرگسالان به میدان رفت و بار دیگر با نمایش خوب خود بر سکوی نخست ایستاد، تا خود را در قد و قامت مدعی جدی دوبنده تیم ملی در سنگین وزن نشان دهد.

امیررضا با پیگیری‌ و دلسوزی‌های پدر که خود نیز از قهرمانان شاخص کشتی ایران و جهان بوده است، قطعا می‌تواند به شرط برطرف کردن برخی نواقص فنی، کسب تجربه بیشتر و دوری از حواشی، سال‌ها برای کشتی ایران در سنگین وزن افتخارآفرینی کند .