تبلیغات بنری
هند تدابیر شدید منع تردد که ماه پیش برای مهار شیوع ویروس کرونا اعمال شده بود را تمدید خواهد کرد.نارندا مودی نخست وزیر هند روز شنبه کنفرانسی ویدئویی با وزرای ایالتی برگزار کرد که طی آن بسیاری از آنها خواستار تمدید این دوره شدند.وزیر ارشد دهلی گفت که آقای مودی با تمدید این دوره که قرار است سه شنبه پایان یابد موافقت کرده اما جزییات بیشتری ارائه نکرد.همزمان نگرانی هایی در مورد تاثیر این مقررات بر فقیرترین بخش جامعه هند وجود دارد. میلیون ها کارگر مهاجر که برای نان شب نیازمند حقوق روزانه هستند نمی توانند…
هند تدابیر منع تردد را تمدید می کند

هند تدابیر شدید منع تردد که ماه پیش برای مهار شیوع ویروس کرونا اعمال شده بود را تمدید خواهد کرد.

نارندا مودی نخست وزیر هند روز شنبه کنفرانسی ویدئویی با وزرای ایالتی برگزار کرد که طی آن بسیاری از آنها خواستار تمدید این دوره شدند.

وزیر ارشد دهلی گفت که آقای مودی با تمدید این دوره که قرار است سه شنبه پایان یابد موافقت کرده اما جزییات بیشتری ارائه نکرد.

همزمان نگرانی هایی در مورد تاثیر این مقررات بر فقیرترین بخش جامعه هند وجود دارد. میلیون ها کارگر مهاجر که برای نان شب نیازمند حقوق روزانه هستند نمی توانند کار کنند.

به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز که این بیماری را در اطراف جهان زیر نظر دارد هند تاکنون حدود ۸ هزار مورد ابتلا و ۲۸۸ مورد مرگ را گزارش کرده است. با این حال تصور می شود رقم واقعی بالاتر از این باشد.

برچسب ها : , ,