• یکشنبه 23 مهر 1402 - 17:42
  • 847
  • 0 دیدگاه

وضعیت آب و هوای تهران فردا دوشنبه 24 مهر ماه | هواشناسی 1402/7/24

هواشناسی تهران برای فردا دوشنبه 24 مهر رگبار و رعد و برق اعلام کرد  طبف خبر اعلامی از سوی اداره کل هواشناسی استان تهران برای فردا دوشنبه : از بعد از ظهر روز دوشنبه تا صبح سه شنبه (۲۴ تا ۲۵ مهر
وضعیت آب و هوای تهران فردا دوشنبه 24 مهر ماه | هواشناسی 1402/7/24

هواشناسی تهران برای فردا دوشنبه 24 مهر رگبار و رعد و برق اعلام کرد 

طبف خبر اعلامی از سوی اداره کل هواشناسی استان تهران برای فردا دوشنبه : از بعد از ظهر روز دوشنبه تا صبح سه شنبه (۲۴ تا ۲۵ مهرماه) با بروز ناپایداری جوی با افزایش ابرناکی به‌ویژه در ارتفاعات شمالی در بعضی ساعات با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در قله‌ها بارش برف و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ مورد انتظار است.

وضعیت آب و هوای تهران فردا دوشنبه 24 مهر ماه | هواشناسی 1402/7/24

 بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران برای امروز تا بعد از ظهر فردا (۲۳ تا ۲۴ مهرماه) جوی آرام با آسمانی صاف تا کمی ابری پیش‌بینی می‌شود و از بعد از ظهر روز دوشنبه تا صبح سه شنبه (۲۴ تا ۲۵ مهرماه) با بروز ناپایداری جوی با افزایش ابرناکی به‌ویژه در ارتفاعات شمالی در بعضی ساعات با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در قله‌ها بارش برف و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ مورد انتظار است.

وضعیت آب و هوا از سه شنبه ۲۵ مهر 

از روز سه شنبه تا پنجشنبه (۲۵ تا ۲۷ مهرماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود که در روز سه‌شنبه در نیمه جنوبی استان گاهی همراه با وزش باد شدید و از بعد از ظهر پنجشنبه در ارتفاعات استان با بارش پراکنده همراه خواهد بود.

برای دمای روزانه استان طی این چند روز عدم تغییرات محسوس و برای روزهای دوشنبه و سه شنبه کاهش نسبی دمای کمینه پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۲ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

پیش بینی آب و هوای تهران تا دوشنبه ۲۴ مهر

آسمان تهران فردا (۲۴ مهرماه) کمی ابری، از بعد از ظهر افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۲۵ مهرماه) نیمه‌ابری، گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید، به‌تدریج کاهش ابر با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.