تبلیغات بنری
خبرآنلاین : هوآوی علی‌رغم فشارهای آمریکا توانست در فصل دوم سال مالی 2018 اپل را عقب رانده و جایگاه خود را به‌عنوان دومین فروشنده جهان محکم سازد.به نوشته موسسه تحلیلی Canalys، هوآوی در این فصل 54 میلیون گوشی راهی بازار کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 41 درصد رشد را نشان می‌دهد.هوآوی این موفقیت را مدیون فروش‌های خود P20 و سری آنر است که طرفداران زیادی پیداکرده است.سامسونگ نیز با سری گلکسی توانست رتبه اول فروش را با 73 میلیون گوشی همچنان حفظ کند اما در مقایسه با مدت مشابه…
«هوآوی» بزرگان موبایل جهان را کنار زد / هوآوی اپل را جا گذاشت

خبرآنلاین : هوآوی علی‌رغم فشارهای آمریکا توانست در فصل دوم سال مالی 2018 اپل را عقب رانده و جایگاه خود را به‌عنوان دومین فروشنده جهان محکم سازد.

به نوشته موسسه تحلیلی Canalys، هوآوی در این فصل 54 میلیون گوشی راهی بازار کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 41 درصد رشد را نشان می‌دهد.

هوآوی این موفقیت را مدیون فروش‌های خود P20 و سری آنر است که طرفداران زیادی پیداکرده است.

سامسونگ نیز با سری گلکسی توانست رتبه اول فروش را با 73 میلیون گوشی همچنان حفظ کند اما در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 8 درصد کاهش نشان می‌دهد.

اپل شماره 3 بازار حدود 41 میلیون گوشی در فصل دوم عرضه کرد که 11 درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گفته «مو جیا» تحلیلگر در canalys، هوآوی علی‌رغم فشار آمریکا به شرکای هوآوی و اجازه ندادن به سازنده چینی برای فروش در بازار آمریکا، در 6 ماهه اخیر استراتژی فروش خوبی پیش‌گرفته است و به‌جای فروش گوشی‌های ارزان‌قیمت به‌صورت تعداد، روی سودآوری گوشی‌های محبوب تمرکز کرده است.

موسسه IDC نیز گزارشی مشابه منتشر کرده و نوشته است: اپل به‌زودی با آیفون‌های جدید دوباره به جایگاه خود بازخواهد گشت.