تبلیغات بنری
علی عاشوری با اشاره به اینکه مرحله نخست واریز وام یک میلیون تومانی برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد طی روزهای گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شد، افزود: در این مرحله ۵۷۷ هزار و ۵۷ نفر از تسهیلات دولتی برخوردار شدند.وی با بیان اینکه یک میلیون و ۳۳۲ هزار خانوار تحت حمایت امداد امکان دریافت این تسهیلات را دارند، تاکید کرد: در مرحله نخست، وام یک میلیون تومانی به حساب خانواده‌هایی که درخواست خود را ثبت کرده بودند واریز شد که به همین منظور بیش از ۵۷۷ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.مدیرعامل…

علی عاشوری با اشاره به اینکه مرحله نخست واریز وام یک میلیون تومانی برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد طی روزهای گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شد، افزود: در این مرحله ۵۷۷ هزار و ۵۷ نفر از تسهیلات دولتی برخوردار شدند.

وی با بیان اینکه یک میلیون و ۳۳۲ هزار خانوار تحت حمایت امداد امکان دریافت این تسهیلات را دارند، تاکید کرد: در مرحله نخست، وام یک میلیون تومانی به حساب خانواده‌هایی که درخواست خود را ثبت کرده بودند واریز شد که به همین منظور بیش از ۵۷۷ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خاطرنشان کرد: افرادی که در مرحله نخست موفق به دریافت این تسهیلات نشده‌اند، کد ملی خود را با سیمکارت ثبت شده به نام سرپرست خانوار، به سرشماره ۶۳۶۹ پیامک کنند تا در مرحله دوم، این وام از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به حساب آنان واریز شود.

عاشوری ادامه داد: در سطح ملی تامین اعتبار این تسهیلات بر عهده بانک‌های عامل بوده اما صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به دلیل محدودیت‌های اعتباری، مبلغ این تسهیلات را با هماهنگی بانک مرکزی، از طریق منابع بانک ملی پرداخت کرد.

وی افزود: لیست افرادی مشمول و متقاضی، از طریق سازمان هدفمندی یارانه‌ها به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اعلام و بر همین اساس وام یک میلیون تومانی به حساب مددجویان واریز خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد،مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به شرایط بازپرداخت وام یک میلیونی برای مددجویان اشاره کرد و گفت: این تسهیلات با کارمزد ۴ درصد که از سوی دولت تعیین شده به متقاضیان پرداخت می‌شود و در ۳۰ قسط از حساب یارانه افراد کسر خواهد شد.