تبلیغات بنری
واضح نیوز : واکنش های کاربران به خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن به همرا توئیت ها و جوک هایی با موضوع زن شدن محمدرضا فروتن بازیگر مشهور سینما توسط کاربران شبکه های اجتماعی. تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر سینما از شایعه تا واقعیت که در ادامه علی احمدنیا در توییتی در توییتر مدعی تغییر جنسیت محمد رضا فروتن بازیگر تلویزیون شده است.   واکنش های کاربران ایرانی به خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در شبکه های اجتماعی   بنابر ادعای برخی کاربران در توییتر، عمل تغییر جنسیت محمدرضا فروتن، دو ماه پیش…
واکنش های کاربران ایرانی به خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در شبکه های اجتماعی

واضح نیوز : واکنش های کاربران به خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن به همرا توئیت ها و جوک هایی با موضوع زن شدن محمدرضا فروتن بازیگر مشهور سینما توسط کاربران شبکه های اجتماعی. تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر سینما از شایعه تا واقعیت که در ادامه علی احمدنیا در توییتی در توییتر مدعی تغییر جنسیت محمد رضا فروتن بازیگر تلویزیون شده است.

 

واکنش های کاربران ایرانی به خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در شبکه های اجتماعی

 

بنابر ادعای برخی کاربران در توییتر، عمل تغییر جنسیت محمدرضا فروتن، دو ماه پیش در آلمان اتفاق افتاده است.این اخبار درحالی منتشر شده که هیچ منبع مستقل یا نزدیک به محمدرضا فروتن این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.هنوز خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن از سوی وی یا دیگر رسانه ها تایید و یا تکذیب نشده است. باید دید واکنش فروتن در قبال این خبر جه خواهد بود.

خبر‌های ضد و نقیض به ویژه در شبکه‌های اجتماعی و منابع غیررسمی از تغییر جنسیت یکی از بازیگران مرد سینمای ایران در ماه‌های اخیر حکایت می‌کند در حالی که متنی به عنوان نوشته وکیل این بازیگر این شایعات را تکذیب کرده است.

بنابر ادعای برخی کاربران در توییتر، عمل تغییر جنسیت فروتن، دو ماه پیش در آلمان اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است که برخی فعالان رسانه ای و توییتری در ساعات گذشته مدعی تغییر جنسیت محمدرضا فروتن شده بودند. با این حال ساعاتی پیش وکیل محمدرضا فروتن با انتشار استوری‌هایی در اینستاگرام خود عمل تغییر جنسیت این بازیگر را تکذیب کرده است.


برخی از واکنش ها را در اینجا می خوانید:


💬 محمدرضا فروتن اگه واقعا تغییر جنسیت داده باید شجاعتش رو ستایش کرد و به تصمیمش احترام گذاشت. امیدوارم از این به بعد هم در سینما ببینیمش و از بازی‌هاش لذت ببریم

💬 لازمه یادآوری کنم فروتن همسر داره؟ چطور میشه بعد از ۵۱ سال و با وجود داشتن همسر(ازدواج ۱۳۸۰) یه مرد تغییر جنسیت میده؟

💬 بعد از حرکت ممدرضا فروتن،تهمینه میلانی باید اسم فیلمش رو از دو زن به سه زن تغییر بده.

💬 ‏تغییر جنسیت محمدرضا فروتن اگر صحت داشته باشه اولین تغییر جنسیت بین هنرمندا نیست.
فرزانه ارسطو که با سختی های بسیار و حمایت عمده مهتاب کرامتی و ۳۰ نفر از هنرمندا تونست بعد از ۲۰ سال به ترس از تنهایی و حرف مردم غلبه کنه و تبدیل بشه به سامان ارسطو.

💬 ‏خیلی شرایط شوهر پیدا کردن تو این مملکت خوب بود الان باید یه شوهرم برای فروتن پیدا کنیم.

💬 ‏من چطوری به بچه‌م بفهمونم که خانوم فروتن کاندیدای سیمرغ بلورین نقش اول مرد در جشنواره فجر بوده؟

💬 ‏داشتم فکر می‌کردم امروز چه روز بی‌خبر آرومی بود که خبر محمدرضا فروتن رو دیدم و خزان شد و برگان درختان جهان ریختند و مرغان اساطیر از خواندن ایستادند و باغ‌های معلق بابِل خشکیدند و اهرام ثلاثه فروریختند و من رفتم بخوابم.

💬 خدابخیر کنه معلوم نیست دوباره چه بلایی میخوان سرمون بیارن که میخوان مارو‌ سرگرم جنسیت محمدرضا فروتن بکنن