تبلیغات بنری
حالوا : وحید خزایی پسری که به یکبار سر و صدا کرد . خزایی با پخش عکس دختران جوان در فضای مجازی دستگیر شد . و سوژه رسانه ها گشت . این فرد بعد از ازادی از زندان , مستقیم به ترکیه رفت. و با معروفیتی که بدست اورده بود . یکی از شاخ های فضای مجازی اینستاگرام شد. و فالورهای خود را به چند صد هزار رساند.   این پسر که بند و باری هایش را در ترکیه هم ادامه میداد . از رقص با دختران و مشروب خوری تا کارهای غیر مجاز دیگر ... . از هیچ کدام دریغ نمیکرد .   وحید خزایی در تمام پیام های اینستاگرامی خود , به…
وحید خزایی پسر اسراییل شد  ( ! )

حالوا : وحید خزایی پسری که به یکبار سر و صدا کرد . خزایی با پخش عکس دختران جوان در فضای مجازی دستگیر شد . و سوژه رسانه ها گشت . این فرد بعد از ازادی از زندان , مستقیم به ترکیه رفت. و با معروفیتی که بدست اورده بود . یکی از شاخ های فضای مجازی اینستاگرام شد. و فالورهای خود را به چند صد هزار رساند.

 

این پسر که بند و باری هایش را در ترکیه هم ادامه میداد . از رقص با دختران و مشروب خوری تا کارهای غیر مجاز دیگر ... . از هیچ کدام دریغ نمیکرد .

 

وحید خزایی در تمام پیام های اینستاگرامی خود , به غیر از خلاف هایی که به صورت اشکار انجام میداد و منتشر میکرد. هیچ وقت به مقدسات اسلامی و مقامات کشور توهین و یا بی احترامی نمیکرد . شاید به این امید که دوباره به کشور بازگردد .

 

این فرد که چند ماه پیش در مافیای قاچاق دختران جوان به ترکیه فعالیت میکرد و در پست های اینستاگرامی خود قربون صدقه رهبر و اسلام میرفت. به یکباره مطالب پیجش تغییر پیدا کرد و از اون به بعد از علیه سران حکومت , دین و خدا و پیغمبر شروع به هتکاکی کرد. و از صبح تا شب فقط مطالبی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران منتشر میکند .

 

از حرکات و حرفای این فرد کاملا مشخص است که از سوی گروه های منافقین در ازای تبلیغات منفی علیه نظام جمهوری اسلامی به شدت ساپورت مالی و جانی شده است .