• شنبه 01 مهر 1402 - 9:26
  • 101
  • 0 دیدگاه

اولین مترو باس در خطوط اتوبوسرانی تهران + تصاویر

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین دستگاه مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد واضح نیوز - مسعود درستی مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در جلسه صبح امروز ستاد مهر ب
اولین مترو باس در خطوط اتوبوسرانی تهران + تصاویر

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین دستگاه مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد

واضح نیوز - مسعود درستی مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در جلسه صبح امروز ستاد مهر با بیان اینکه تا 15 مهر مترو برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است، گفت: همچنین بر اساس مصوبه شورا دانش آموزان و دانشجویان می توانند از تسهیلات استفاده کنند.

اولین مترو باس در خطوط اتوبوسرانی تهران + تصاویرمدیر

وی با بیان اینکه قرار بود آموزش و پرورش اسامی افراد را با کد ملی در اختیار ما قرار دهد، گفت: تا روز گذشته این اطلاعات ارائه نشد اما دانش آموزان نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در ادامه با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید، گفت: خطوط 1،2 و 4 پرازدحام هستند؛ البته تدابیر لازم در این زمینه صورت گرفته است.

اولین مترو باس در خطوط اتوبوسرانی تهران + تصاویرمدیر

بعد از 5 سال که از ورود 4 دستگاه مترو باس 25 متری می گذرد؛ روز گذشته تست گرم یک دستگاه از این اتوبوس ها با موفقیت انجام و این اتوبوس وارد خط خاوران_ آزادی شد و تا پایان مهر 3 دستگاه مترو باس دیگر هم وارد خطوط می شود.

اولین مترو باس در خطوط اتوبوسرانی تهران + تصاویرمدیر

به گفته علیزاده، در 6 پهنه در قالب 6 سامانه خدمت رسانی ویژه به مردم خواهیم داشت و برای دانشگاه ها به خصوص دانشگاه علوم و تحقیقات خط ویژه ای در نظر گرفته ایم و باید بگویم که از امروز اتوبوس مدارس هم فعال می شود.

فارس