• یکشنبه 30 مهر 1402 - 23:55
  • 178
  • 0 دیدگاه

وضعیت آب و هوای تهران فردا دوشنبه 1 آبان ماه | هواشناسی 1402/8/1

هواشناسی تهران برای فردا دوشنبه 1 آبان چگونه است / وضعیت هوای تهران تا دوشنبه یک آبان صاف تا کمی ابری است. بر اساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی امروز و فردا در بیشتر
وضعیت آب و هوای تهران فردا دوشنبه 1 آبان ماه | هواشناسی 1402/8/1

هواشناسی تهران برای فردا دوشنبه 1 آبان چگونه است / وضعیت هوای تهران تا دوشنبه یک آبان صاف تا کمی ابری است.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی امروز و فردا در بیشتر نواحی استان آسمان صاف تا قسمتی ابری، همراه با وزش باد، گاهی افزایش باد و به ویژه در نیمه جنوبی استان گاهی وزش باد شدید، در ارتفاعات استان با توجه به عبور موج ضعیف از شمال کشور افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید و در بعضی ساعات رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق و در قله‌ها بارش پراکنده برف، گاهی همراه با مه مورد انتظار است.

از روز شنبه تا دوشنبه آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در مناطق شهری در برخی نقاط غبار صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا جمعه ( ۲۸ مهر) کمی ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و در روز شنبه ( ۲۹ مهر) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد، در پاره‌ای از نقاط غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه و ایستگاه فیروزکوه ـ آلودگی امین آباد با کمینه دمای ۳ درجه سانتیگراد، خنک‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.