وضعیت آب و هوا تهران فردا سه شنبه 16 آبان 1402 | هواشناسی استان تهران ۱۴٠۲/۸/۱۶

وضعیت هوا فردا سه شنبه 16 آبان تهران ، هواشناسی تهران فردا 16 آبان 1402 از وزش باد شدید و کاهش دما خبر می دهد اداره کل هواشناسی استان تهران فردا سه شنبه ۱۶ آبان از وزش باد شدید در نواحی غربی و جنوب
وضعیت آب و هوا تهران فردا سه شنبه 16 آبان 1402 | هواشناسی استان تهران ۱۴٠۲/۸/۱۶

وضعیت هوا فردا سه شنبه 16 آبان تهران ، هواشناسی تهران فردا 16 آبان 1402 از وزش باد شدید و کاهش دما خبر می دهد

اداره کل هواشناسی استان تهران فردا سه شنبه ۱۶ آبان از وزش باد شدید در نواحی غربی و جنوب غربی تهران و کاهش محسوس دما طی چهارشنبه (۱۷ آبان‌ماه) خبر داد.

واضح نیوز؛ بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات همراه با غبار محلی، کاهش کیفیت هوا و در پاره‌ای نقاط با کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

از ظهر سه شنبه تا صبح چهارشنبه (۱۶ تا ۱۷ آبان‌ماه) در نواحی غربی و جنوب غربی وزش باد نسبتا شدید تا شدید با احتمال خیزش گرد و خاک یا نفوذ گرد و غبار از استان‌های همجوار غربی و در ارتفاعات افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق پراکنده مورد انتظار است.

طی امروز و فردا افزایش نسبی دما و روز چهارشنبه کاهش محسوس دما در بیشتر نواحی استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه، آلودگی با کمینه دمای یک درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۶ آبان‌ماه) کمی‌ابری و غبار محلی، در بعداز ظهر نیمه ابری و وزش باد با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۱۷ آبان‌ماه) کمی ابری تا نیمه ابری، در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.