• شنبه 28 خرداد 1401 - 8:59
  • 145
  • 0 دیدگاه

آخرین وضعيت ترافیکی تهران؛ شنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

واضح نیوز اجتماعی؛ وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۱ رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: حجم تردد‌ها در معابر اصلی و فرعی شهر تهران روبه افزایش اس
آخرین وضعيت ترافیکی تهران؛ شنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

واضح نیوز اجتماعی؛ وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۱ رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: حجم تردد‌ها در معابر اصلی و فرعی شهر تهران روبه افزایش است.

وضعيت ترافیکی تهران شنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

 امروز با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای تردد‌ها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک می‌باشند.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، دارای حجم ترافیک می‌باشند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه تهران - کرج از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

سرهنگ رنجبر افزود: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.