• سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 - 0:24
  • 126
  • 0 دیدگاه

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا + اسامی شهرها

واضح نیوز : آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا و دلیل گرد و خاک و آلودگی هوا و طوفان و بازندگی و تگرگ مشخص شد+ اسامی شهرها در تعطیلی مدارس و ادارات الودگی سه شنبه ۲
وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا + اسامی شهرها

واضح نیوز : آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا و دلیل گرد و خاک و آلودگی هوا و طوفان و بازندگی و تگرگ مشخص شد+ اسامی شهرها در تعطیلی مدارس و ادارات الودگی سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ سراسر ایران+تعطیلی مدارس فردا الودگی هوا در ادامه در پاسخ به سوال دانش آموزان عزیز که آیا مدارس شهرهای تهران و ایلام و بوشهر و چهارمحال و بختیاری و یزد و کرمان سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه و آیا مدارس تهران ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه جزئیات اخبار جدید درباره وضعیت تعطیلی فعالیت مدارس ایلام و بوشهر و خرمشهر و تهران برای فردا را بخوانید. 

❌مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران فردا سه شنبه تعطیل است.

🔹معاون استاندار تهران: طبق مصوبه کمیته اضطرار، سه‌شنبه تمام مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل هستنند

لغو تمامی امتحانات مدارس خوزستان در روز سه‌شنبه / تاخیر ۲ ساعته آغاز فعالیت ادارات

🔹 دبیر کارگروه اضطرار مقابله با گرد و غبار خوزستان از لغو تمامی امتحانات مدارس خوزستان در روز سه‌شنبه و تاخیر ۲ ساعته آغاز فعالیت ادارات به دلیل به دلیل گرد و خاک شدید خبر داد.

فردا مدارس ایلام تعطیل است

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری ایلام:

فعالیت مدارس و مراکز آموزشی استان در تمام مقاطع تحصیلی فردا سه شنبه به علت پایداری توده گرد و غبار تعطیل است و ادارات با تاخیر باز می شوند.

فردا ادارات و مدارس لرستان تعطیل شدند.

با تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا تمام ادارات استان لرستان به‌جز مراکز درمانی و خدمات رسان و نیروهای نظامی و انتظامی تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا + اسامی شهرها

 دانش آموزان عزیز توجه کنید هنوز تصمیمی برای تعطیلی مدارس شهرهای تهران و خوزستان و اهواز و شهرهای جنوبی کشور در روز سه شنبه ۲۶ اریبهشت ۱۴۰۱ گرفته نشده و تا ساعاتی دیگر خبرهای تعطیلی بروز میشود.

در صورت صدور هرگونه اطلاعیه جدید اطلاع‌ رسانی خواهد شد.

وضعیت تعطیلی مدارس

وضعیت آب و هوای شهرها فردا

سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار نارنجی و زرد از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک و فعالیت سامانه بارشی در شمال کشور خبر داد.

بنا بر پیش‌بینی‌های هواشناسی این توده از طرف بیابان‌های عراق و سوریه از دیروز شکل گرفته و در حال ورود به استان ایلام بوده و هوای استان تا روز سخ شنبه ۲۷ اردیبهشت متاثر از این توده غبارآلود خواهد بود و از امروز تا فردا کیفیت هوا و دید افقی کاهش می‌یابد.

سازمان هواشناسی در ادامه با صدور هشدار زردرنگ از وقوع باد و خیزش گرد و خاک طی روزهای دوشنبه و سه‌ شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه با مخاطراتی همچون وزش باد شدید و افزایش شاخص آلودگی هوا خبر داد.

منطقه اثر این سامانه دوشنبه استان‌های اردبیل، مرکزی، قم، قزوین، البرز، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نوار غربی فارس، بوشهر، اصفهان، سمنان و گلستان و سه‌شنبه جنوب همدان، مرکزی، قم، لرستان، البرز، تهران، اصفهان، خراسان شمالی، گلستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و نیمه شرقی یزد خواهد بود.

این وضعیت جوی می‌تواند سبب افزایش احتمال اختلال در تردد، کاهش کیفیت هوا، کاهش شعاع دید، احتمال آسیب به صنایع حساس به گردوخاک، احتمال آسیب به سازه‌های موقت، احتمال شکستن درختان فرسوده و سقوط اشیاء از ارتفاعات شود.

توصیه سازمان هواشناسی در این شرایط احتیاط در تردد برون شهری به‌ویژه در جاده‌های کویری، استحکام سازه‌های موقتی، عدم تردد و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان‌های‌ نیمه کاره و عدم سمپاشی باغات و مزارع است. / حرف تازه