تبلیغات بنری
در بخش آشپزی حالوا نحوه درست کردن پنکیک کره ای و توت فرنگی , آموزش درست کردن  پنکیک کره ای و توت فرنگی , نحوه پخت پنکیک کره ای و توت فرنگی را اموزش خواهیم داد .   مواد لازم شیر یک پیمانه آرد یک و نیم پیمانه کره پنجاه گرم شکر دو قاشق غذاخوری تخم مرغ یک عدد بیکینگ پودر یک قاشق مرباخوری وانیل نصف قاشق چایخوری توت فرنگی به مقدار لازم سس شکلات در صورت تمایل   نحوه پخت ابتدا تخم مرغ و شکر رو با همزن میزنیم تا لطیف و کرم رنگ شده و شکر کاملا داخل تخم مرغ حل بشه. بعد وانیل رو هم اضافه کرده…
پنکیک کره ای و توت فرنگی مخصوص سر آشپز

در بخش آشپزی حالوا نحوه درست کردن پنکیک کره ای و توت فرنگی , آموزش درست کردن  پنکیک کره ای و توت فرنگی , نحوه پخت پنکیک کره ای و توت فرنگی را اموزش خواهیم داد .

 

مواد لازم

شیر یک پیمانه

آرد یک و نیم پیمانه

کره پنجاه گرم

شکر دو قاشق غذاخوری

تخم مرغ یک عدد

بیکینگ پودر یک قاشق مرباخوری

وانیل نصف قاشق چایخوری

توت فرنگی به مقدار لازم

سس شکلات در صورت تمایل

 

نحوه پخت

ابتدا تخم مرغ و شکر رو با همزن میزنیم تا لطیف و کرم رنگ شده و شکر کاملا داخل تخم مرغ حل بشه.

بعد وانیل رو هم اضافه کرده و باز کمی هم میزنیم شیر و کره نرم شده که به دمای فضای اتاق رسیده رو هم اضافه کرده و با همزن میزنیم تا مواد خوب با هم مخلوط بشن.

بیکینگ پودر و آرد رو با هم الک کرده به مخلوط اضافه میکنیم و با قاشق هم میزنیم.از مخلوط یه قاشق پر برداشته و داخل ماهیتابه نچسب که کفشو با مقداری کره چرب کردیم و رو حرارت داغ شده میریزیم فقط زیاد نباید ضخیم باشه.

وقتی پنکیک ها شروع به حباب زدن کردن یکم خودشون رو گرفتن برشون میگردونیم اجازه میدیم تا پشت پنکیک هم مثل روشون طلایی بشه و کاملا بپزن حالا پنکیک ما آماده اس در صورت تمایل روش سس شکلات و مقداری توت فرنگی میریزیم و میل میکنیم.