تبلیغات بنری
هموطنان عزیزم ،من بهروز وثوقی ارادتمند همه شما که به طرق مختلف مرا مورد لطف و محبت قرار می‌دهید تمنا دارم به خواهش دل من جواب داده مرا بخاطر انسانیت و نوع پروری دلشاد و خشنود نمایید. هموطنان عزیزم اکنون که ویروس کرونا سراسر جهان را فرا گرفته و اکثر مردم را خانه‌نشین نموده، من هم در این غربت غریب دور از وطن در کنج خانه بیش از خودم بسیار نگران شما هستم. عده زیادی به این ویروس مبتلا و عده زیادی را نیز به کام مرگ کشانده است و این خبرها بسیار نگران‌کننده است. مشکل بزرگ عدم امکانات کافی،…

هموطنان عزیزم ،من بهروز وثوقی ارادتمند همه شما که به طرق مختلف مرا مورد لطف و محبت قرار می‌دهید تمنا دارم به خواهش دل من جواب داده مرا بخاطر انسانیت و نوع پروری دلشاد و خشنود نمایید.


هموطنان عزیزم اکنون که ویروس کرونا سراسر جهان را فرا گرفته و اکثر مردم را خانه‌نشین نموده، من هم در این غربت غریب دور از وطن در کنج خانه بیش از خودم بسیار نگران شما هستم. عده زیادی به این ویروس مبتلا و عده زیادی را نیز به کام مرگ کشانده است و این خبرها بسیار نگران‌کننده است. مشکل بزرگ عدم امکانات کافی، فقر اقتصادی و کمبود لوازم پزشکی و مواد غذایی در ایران خیلی از شما را که از ابتدایی ترین وسایل زیست اعم از سرپناه، غذا و دارو محرومید دچار مضیقه شدید و جبران‌ناپذیر نموده است ولی من با اطمينانی که از بخشش و نوع پروری خواهران و برادران عزیزم که وسع مالی و امکانات همیاری دارند تمنای عاجزانه ام اینست که از هیچگونه کمک به محتاجان دریغ ننمایند.

 

خداوند یار و یاور همه شما عزیزان باشد.