• دوشنبه 03 مهر 1402 - 20:47
  • 97
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

پیروزی تیم ملی والیبال نشسته ایران در بازی دوستانه مقابل روسیه

تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران در دیداری دوستانه برابر روسیه به پیروزی رسید. به گزارش واضخ نیوز؛ تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران که خود را برای مسابقات پاراسیایی هانگژو آماده م
پیروزی تیم ملی والیبال نشسته ایران در بازی دوستانه مقابل روسیه

تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران در دیداری دوستانه برابر روسیه به پیروزی رسید.

به گزارش واضخ نیوز؛ تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران که خود را برای مسابقات پاراسیایی هانگژو آماده می‌کند، اردوی تدارکاتی شش روزه خود را در شهرستان محلات برگزار کرده است.

طی این اردو در روزهای اول تا سوم مهر، سه دیدار دوستانه برابر تیم ملی روسیه برگزار شد.

در دیدار سوم که امروز سوم مهر با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با نتیجه ۳ بر یک تیم روسیه را شکست داد. ست اول این دیدار که به صورت پایاپای دنبال می‌شد، با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ به سود کشورمان به پایان رسید. در ست دوم تیم کشورمان از همان ابتدا فاصله مطلوبی با تیم حریف ایجاد کرد و در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به برتری رسید.

ست سوم این دیدار با برتری روسیه آغاز شد و سپس تا امتیاز ۲۳ پایاپای پیش رفت اما این روسیه بود که در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ پیروز این ست شد.

در ست چهارم، بازی دو تیم نزدیک به هم اما با برتری ایران دنبال شد و در نهایت تیم کشورمان در امتیاز ۲۱ سبقت خود را آغاز کرد و در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ پیروز شد.

ایسنا