پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کردستان 14 آبان 1402 / هواشناسی کردستان فردا یکشنبه 1402/08/14

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کردستان با رگبار پراکنده باران تا فردا یکشنبه 14 آبان ادامه دارد پیش‌بینی اداره کل هواشناسی کردستان : رگبار پراکنده باران و رعد و برق از امروز تا صبح فردا در استان
پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کردستان 14 آبان 1402 / هواشناسی کردستان فردا یکشنبه 1402/08/14

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کردستان با رگبار پراکنده باران تا فردا یکشنبه 14 آبان ادامه دارد

پیش‌بینی اداره کل هواشناسی کردستان : رگبار پراکنده باران و رعد و برق از امروز تا صبح فردا در استان کردستان ادامه دارد.

هواشناسی کردستان فردا یکشنبه 1402/08/14

بر اساس آخرین نقشه‌های هواشناسی از امروز تا صبح فردا (یکشنبه 14 آبان) ، رگبار پراکنده باران و رعد و برق در سطح استان به ویژه در شهرستان‌های بانه، مریوان سقز، قروه و دهگلان وجود دارد.

وی افزود: طی امروز و فردا در برخی از نقاط استان به ویژه در ارتفاعات شرایط برای مه و کاهش دید وجود دارد اما از فردا تا اواخر هفته شرایط جوی استان پایدار است.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی کردستان ادامه داد: از لحاظ دمایی نیز طی دو روز آینده دماهای شبانه و صبحگاهی استان کاهش داشته و به طور میانگین چهار تا شش درجه سانتی‌گراد کمتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طی شبانه‌روز گذشته سراب شهرک با دمای چهار درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان بود و سلین نیز با دمای ۲۲ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان را به خود اختصاص داد.

پناهی گفت: در شبانه‌روز گذشته شهر بانه با ۱۴ میلی‌متر بیشترین بارش را در استان به نام خود ثبت کرد و پس از آن سلین با ۱۳ میلی‌متر، سروآباد ۱۲ و آویهنگ با ۱۱ میلی‌متر بیشترین بارش را در استان داشتند.