تبلیغات بنری
حالوا : افزایش نرخ ارز و سکه طلا در بازار به شدت اشفتگی بوجود اورده است. مردم دچار مشکلاتی از قبیل تورم , مشکلات واردات کالا و ... شده اند .    حال باید بانک مرکزی چطور اوضاع را کنترل خواهد کرد و دلار 13 هزار تومانی را پایین خواهد کشید. سکه امامی 4.5 میلیون تومانی را کنترل خواهد کرد.   در این بین برخی کارشناسان اقتصادی پیش بینی دلار تا چند وقت اینده به 25 هزار تومان خواهد رسید .   مرتضی توانگر اقتصاد دان در یادداشتی در روزنامه رسالت پیش بینی کرد اگر همین رویه و نگاه تا پایان…
پیش بینی اقتصاددان ها : دلار 25 هزار تومان میشود

حالوا : افزایش نرخ ارز و سکه طلا در بازار به شدت اشفتگی بوجود اورده است. مردم دچار مشکلاتی از قبیل تورم , مشکلات واردات کالا و ... شده اند .

 

 حال باید بانک مرکزی چطور اوضاع را کنترل خواهد کرد و دلار 13 هزار تومانی را پایین خواهد کشید. سکه امامی 4.5 میلیون تومانی را کنترل خواهد کرد.

 

در این بین برخی کارشناسان اقتصادی پیش بینی دلار تا چند وقت اینده به 25 هزار تومان خواهد رسید .

 

مرتضی توانگر اقتصاد دان در یادداشتی در روزنامه رسالت پیش بینی کرد اگر همین رویه و نگاه تا پایان دولت روحالی ادامه داشته باشد بدون هیچ تردیدی با سونامی نقدینگی مواجه خواهیم شد. و تلاطم های وحشتناکی را در بازارهای سوداگری سکه ارز مسکن شاهیم خواهیم بود.

 

با این رشد افسار گسیختگی نقدینگی احتمال وقوع یک شوک ارزی و سخن از دلار 25 هزار تومانی در مرداد ماه 1400 , پیش بینی خوش بینانه تلقی میشود.