پیش بینی بورس فردا ۲۵ خردادماه + وضعیت بورس و بازار سرمایه چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵

پیش‌بینی بورس و بازار سرمایه چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ پیش بینی رشد اندک برای شاخص کل در بازار فردا را خواهیم داشت احتمال منفی شدن بازار در نیمه دوم نیز وجود دارد. پیش بینی بورس فردا ۲۵ خردادماه
پیش بینی بورس فردا ۲۵ خردادماه  + وضعیت بورس و بازار سرمایه چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵

پیش‌بینی بورس و بازار سرمایه چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ پیش بینی رشد اندک برای شاخص کل در بازار فردا را خواهیم داشت احتمال منفی شدن بازار در نیمه دوم نیز وجود دارد.

پیش بینی بورس فردا ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱ + وضعیت بورس و بازار سرمایه چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵

به گزارش واضح نیوز اقتصادی؛  بازار بورس امروز نتوانست مانند روز گذشته رشد ۳۸ هزار واحدی را تجربه کند و دلیل آن هم مشخص بود که در پیش بینی روز گذشته به آن اشاره شد، محدوده مقاومتی یک میلیون ۵۸۰ هزار واحد و همچنین سطح یک میلیون ۶۰۰ هزار واحد هردو برای بازار مهم هستند.

در دولت‌های قبلی یک تجربه ناکارآمدی در خصوص ارز ترجیحی ایجاد شده بود که منجر به رانت و سودجویی برخی از افراد شده بود، علت این موضوع دو نرخی شده ارز و تأثیرات نامطلوب آن بود، در این روزها شاهد تکرار این واقعه با نرخ سامانه نیما هستیم، به دلیل اینکه شرکت‌های داخل بازار سرمایه مبنای فروش محصولات خود را در بورس کالا باید نرخ سامانه نیما قرار دهند این نرخ بیشتر از نرخ بازار آزاد بر روند کلی تأثیر گذار است لذا لازم است فاصله این نرخ با نرخ بازار آزاد کاسته شود.

پیش بینی رشد اندک برای شاخص کل در بازار فردا را خواهیم داشت احتمال منفی شدن بازار در نیمه دوم نیز وجود دارد، ارزش و حجم معاملات در بازار امروز وضعیت مناسبی نداشت . / ایمنا