پیش بنی بورس فردا ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ | وضعیت بازار سرمایه ۱۴۰۱/۳/۲۸

پیش بینی بورس شنبه ۲۸ خرداد و آخرین وضعیت بازار سرمایه ۱۴۰۱/۳/۲۸ و شاخص کل بورس در اول هفته تیر شاخص کل نسبت به آخرین روز هفته گذشته رشد کرد. به گزارش واضح نیوز ؛ شاخص کل بورس در آخرین روز کاری ه
پیش بنی بورس فردا ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ | وضعیت بازار سرمایه ۱۴۰۱/۳/۲۸

پیش بینی بورس شنبه ۲۸ خرداد و آخرین وضعیت بازار سرمایه ۱۴۰۱/۳/۲۸ و شاخص کل بورس در اول هفته تیر شاخص کل نسبت به آخرین روز هفته گذشته رشد کرد.

به گزارش واضح نیوز ؛ شاخص کل بورس در آخرین روز کاری هفته گذشته گرچه افت ۰٫۶ درصدی را ثبت کرد؛ اما با توجه به برگزاری مجامع شرکت‌های بورسی در تیر احتمالا شاهد روند مثبت بازار در هفته آینده خواهیم بود.

پیش بینی بورس در هفته اول تیر 1401 (۲۸ خرداد تا ۲ تیر)

با وجود اینکه بورس در هفته گذشته بازدهی ۲.۹ درصدی داشت؛ اما شاخص کل بورس روز چهارشنبه با افت حدود ۱۰ هزار واحدی به محدوده یک میلیون و ۵۶۴ هزار واحدی بازگشت. همچنین شاخص هم‌وزن نیز ۰٫۲ درصد کاهش یافت و به محدوده ۴۲۸ هزار واحدی رسید.

با وجود درجا زدن بازار سرمایه در روز چهارشنبه، اما کارشناسان معتقدند بورس در بلندمدت روندی صعودی خواهد داشت؛ البته با شیب ملایم.

رکورد معاملات بورسی شکست

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: رکورد معاملات شش ماهه بورس به دلیل جو روانی ناشی از افزایش قیمت دلار در بازار آزاد در روز دوشنبه شکست.

همایون دارابی ادامه داد: بورس در هفته گذشته به دلایل متعدد بازدهی ۲.۹ درصدی داشت؛ هرچند روز چهارشنبه کمی درجا زد.

منبع:تیتربرتر