تبلیغات بنری
پیش بینی بورس فردا سه شنبه 1 مهر 99 + بازار سرمایه چه می شود؟    با ریزش بیش از 57 هزار واحدی شاخص کل در روز جاری، بازار فردا سه شنبه مورخه 1 مهر 99 چگونه خواهد بود؟     بورس فردا 1 مهر چه می شود؟   امروز مورخه 31 شهریور 1399 به مانند روز گذشته بازار سرمایه با ریزش مواجه شد و از ابتدای بازار صف های فروش بسیاری از نمادها شکل گرفت. با این وضعیت شاخص کل با کاهش مواجه شد.   به گزارش واضح نیوز به نقل از نبض بورس، شاخص کل در پایان معاملات امروز مورخه 31 شهریور 1399 با کاهشی…
بورس سه شنبه 1 مهر 99 | پیش بینی وضعیت بورس در روز سه شنبه 1 مهر 99

پیش بینی بورس فردا سه شنبه 1 مهر 99 + بازار سرمایه چه می شود؟

 

 با ریزش بیش از 57 هزار واحدی شاخص کل در روز جاری، بازار فردا سه شنبه مورخه 1 مهر 99 چگونه خواهد بود؟

 

 

بورس فردا 1 مهر چه می شود؟

 

امروز مورخه 31 شهریور 1399 به مانند روز گذشته بازار سرمایه با ریزش مواجه شد و از ابتدای بازار صف های فروش بسیاری از نمادها شکل گرفت. با این وضعیت شاخص کل با کاهش مواجه شد.

 

به گزارش واضح نیوز به نقل از نبض بورس، شاخص کل در پایان معاملات امروز مورخه 31 شهریور 1399 با کاهشی 57081 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 595 هزار و 194 واحدی آرام گرفت

 

.نکته مهم این بود که در دقایق پایانی بازار امروز، صف های فروش برخی نمادها با ورود حقوقی ها سبک تر شد. با این وضعیت و پس از سه روز قرمزپوشی بازار، فردا سه شنبه مورخه 1 مهر 1399 بازار آیا روی تعادل را به خود خواهد دید؟

 

در پاسخ به این پرسش قاسم صادقی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار نبض بورس گفت: بازار امروز مقداری با صف های فروش سنگین مواجه بود اما اواخر بازار برخی از حقوقی ها بر روی چند نماد از جمله خودرو شروع به خرید کردند و در نتیجه صف های فروشی برخی از نمادها سبک تر شد. بنابراین پیش بینی می شود که بازار فردا، بازاری متعادل باشد. احتمالاً در بازار فردا در ابتدا شاهد فشار فروش باشیم اما رفته رفته از این فشار فروش کاسته شده و بازار به سمت تعادل پیش برود.