• جمعه 30 اردیبهشت 1401 - 11:15
  • 199
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

چرا سردار آزمون در تیتر اول خبری رسانه معروف انگلیسی قرار گرفت + جزئیات

سایت boxscorenews گزارشی درباره سردار آزمون منتشر کرده است / یک رسانه انگلیسی به تمجید از سردار آزمون پرداخته است. واضح نیوز ورزشی - سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه ب
چرا سردار آزمون در تیتر اول خبری رسانه معروف انگلیسی قرار گرفت + جزئیات

سایت boxscorenews گزارشی درباره سردار آزمون منتشر کرده است / یک رسانه انگلیسی به تمجید از سردار آزمون پرداخته است.

واضح نیوز ورزشی - سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه بایرلورکوزن آلمان به عنوان یکی از الگوهای مطرح برای جوانان فوتبالیست قاره کهن معرفی شد.

سایت «boxscorenews» در گزارشی مفصل به مسابقات جام ملت های آسیا زیر 17 و 20 سال پرداخت که قرار است سه شنبه آینده قرعه کشی این مسابقات انجام شود.

طبق گزارش این رسانه انگلیسی زبان سردار آزمون ستاره تیم ملی ایران در این مسابقات خودش را نشان داد و الان به یکی از ستاره های مطرح فوتبال آسیا تبدیل شده است.

این رسانه انگلیسی نوشت:

قرعه کشی انتخابی جام ملت های آسیا زیر 17 و زیر 20 سال، زمینه را برای درخشش ستاره های آینده آسیا فراهم می‌کند. باهوش ترین استعدادهای فوتبال آسیا با قرعه کشی رسمی مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا زیر 17 سال آسیا در روز سه شنبه (24 می) در کوالالامپور فرصت درخشش پیدا می‌کنند.

بازگشت این رویداد نشانگر بازگشت کامل فوتبال جوانان نخبه در آسیا از سال 2018 است. زیرا استعدادهای جوان آسیا با هدف تقلید از ستارگان بزرگی مانند سردار آزمون از ایران، تاکومی مینامینو از ژاپن و اکرم عفیف از قطر، که رتبه های برتر را پشت سر گذاشتند، به این مسابقات قدم می گذارند.

آزمون یکی از ستاره فوتبال آسیا است که در مسابقات زیر 20 سال آسیا درخشش خود را آغاز کرد و اکنون سومین گلزن برتر فوتبال تیم ملی کشورمان است و یکی از بهترین لژیونرهای ایران در اروپا به شمار می‌آید. / طرفداری

بیشتر بخوانید : یحیی از تبریز زحمی برگشت / جراحت مربی پرسپولیس از سر، دست و شکم