• سه شنبه 11 مهر 1402 - 13:29
  • 143
  • 0 دیدگاه

چهارشنبه 12 مهر 1402 تعطیل نیست / مدارس و ادارات باز است

آیا تعطیلی فردا چهارشنبه ۱۲ مهر صحت دارد؟ | چهارشنبه ۱۲ مهر تعطیل است؟ آیا فردا چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ تعطیل رسمی است؟ برای بسیاری از هم وطنانمان این سوال پیش آمده است که آیا فردا چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
چهارشنبه 12 مهر 1402 تعطیل نیست / مدارس و ادارات باز است

آیا تعطیلی فردا چهارشنبه ۱۲ مهر صحت دارد؟ | چهارشنبه ۱۲ مهر تعطیل است؟

آیا فردا چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ تعطیل رسمی است؟

برای بسیاری از هم وطنانمان این سوال پیش آمده است که آیا فردا چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ تعطیل است یا خیر؟

با توجه به اینکه روز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ به علت ولادت باسعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) تعطیل رسمی می باشد و روز پنجشنبه نیز برخی از دانش آموزان و کارمندان تعطیل هستند. این سوال پیش آمده است که آیا چهارشنبه این هفته بین التعطیلی تعطیل است یا خیر؟

تا این لحظه هیچ اطلاعیه رسمی از هیات دولت مبنی بر اینکه چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ تعطیل رسمی باشد، صادر نشده است و روز چهارشنبه دوازدهم مهرماه تعطیل نیست.

هر لحظه که از طرف هیات محترم دولت اطلاعیه‌ای مبنی بر تعطیلی روز چهارشنبه ۱۲ مهرماه صادر بشود، در همین مطلب به اطلاع شما می‌رسانیم.

در بعضی از کانال‌های فضای مجازی و شبکه‌های مجازی و سایت‌های زرد خبری دروغ مبنی بر اینکه روز چهارشنبه این هفته تعطیل است، دست به دست مردم می چرخد که این خبر از اساس شایعه و کذب است.

در هر صورت روز چهارشنبه تعطیل نیست و مدارس و ادارات دایر است اما ممکن است برخی از دانش آموزان این روز را به مدرسه نروند و غیب بخورند. و یا کارمندی بخواهد مرخصی بگیرد و از چند روز تعطیلی خود استفاده ببرد.

واکنش رسمی باشگاه الاتحاد به لغو بازی با سپاهان

ویدیو | گل پرسپولیس به الدحیل توسط امید عالیشاه را ببینید