• پنجشنبه 02 تیر 1401 - 19:59
  • 1201
  • 0 دیدگاه

چگونگی ثبت نام و سایت ثبت نام برنامه استعدادیابی مداحی معلی شبکه ۳ سیما + نحوه ثبت نام

چگونه در برنامه استعدادیابی مداحی معلی ثبت نام کنیم ؟ سایت ثبت نام و آموزش چگونگی نحوه ثبت نام و شرکت در برنامه استعدادیابی مداحی معلی شبکه ۳ سیما را در این صفحه بخوانید  سایت ثبت نام و نحوه ش
چگونگی ثبت نام و سایت ثبت نام برنامه استعدادیابی مداحی معلی شبکه ۳ سیما + نحوه ثبت نام

چگونه در برنامه استعدادیابی مداحی معلی ثبت نام کنیم ؟ سایت ثبت نام و آموزش چگونگی نحوه ثبت نام و شرکت در برنامه استعدادیابی مداحی معلی شبکه ۳ سیما را در این صفحه بخوانید 

سایت ثبت نام و نحوه شرکت در برنامه استعدادیابی مداحی معلی شبکه ۳ سیما

برنامه مداحی معلی در محرم و صفر ۱۴۰۱ از شبکه سه پخش می‌شود. خیلی ها فکر میکنند این برنامه برای علاقمندان مداحی ساخته شده است و برای استعدادیابی جوانان‌ و نوجوان در زمینه مداحی تولید و پخش می‌شود.  اما به گفته سازنده برنامه مداحی معلی ، این جنین نیست .

این برنامه از حضور مداحان برتر کشور و مداح های هیئت های مذهبی سراسر کشور بهره خواهد بود . 

به گفته تهیه کننده برنامه معلی : «برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه یک تلنت استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که این چنین نیست و هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد.»

ستودگان در خاتمه عنوان کرد: «نام «معلی» به معنی برافشته و بلند مرتبه برای این برنامه در نظر گرفته شده است که یادآور عتبات عالیات کربلا به عنوان میعادگاه عاشقان دلدادگان حسینی است.»

تهیه کننده این برنامه جدبد شبکه سه گفت: به یاری خدا و با عنایت اهل بیت علیهم السلام، قرار است که ویژه برنامه متفاوتی در ایام محرم و صفر امسال روی آنتن شبکه سه سیما برود.

سعید ستودگان افزود: ویژه برنامه‌ معلی با قاب‌هایی گرم و صمیمی از آئین‌های عاشورایی و عزاداری نواحی و اقوام استان‌های مختلف کشور برای سید شهدا(علیه السلام) خواهد بود. در این ویژه برنامه، لحظات درخشانی از عزاداری های نواحی و استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام ثبت و به تصویر کشیده می‌شود

گفتنی است که سعید ستودگان به تازگی تهیه کنندگی برنامه گفت‌وگو محور استوا را با اجرای سید حسین حسینی روی انتن شبکه سه سیما داشت که شنبه‌ها بعد از خبر شبانگاهی به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت. او همچنین تهیه کننده برنامه کاملا دخترونه با اجرای مژده لواسانی است که در از شبکه سه سیما پخش میشود.