تبلیغات بنری
روزنامه آرمان : آیت‌ا... جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: اولین وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی! عنایت ما باید به امن کردن کشور باشد؛ کشوری امن است که اکثریت قاطع مردم آن نه بیراهه بروند و نه راه کسی را ببندند.   وی ادامه داد: با فشار مردم را ساکت کردن نتیجه تلخ دارد لذا باید با نشاط مردم را ساکن، نه ساکت کرد! ما باید بین سکوت و سکون فرق بگذاریم. آن سکنیت است که پشتوانه ملت است و ما باید آن را در جامعه ایجاد کنیم. در قرآن…
آیت‌ا... جوادی آملی : کشور را امن کنید ، نه امنیتی !

روزنامه آرمان : آیت‌ا... جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: اولین وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی! عنایت ما باید به امن کردن کشور باشد؛ کشوری امن است که اکثریت قاطع مردم آن نه بیراهه بروند و نه راه کسی را ببندند.

 

وی ادامه داد: با فشار مردم را ساکت کردن نتیجه تلخ دارد لذا باید با نشاط مردم را ساکن، نه ساکت کرد! ما باید بین سکوت و سکون فرق بگذاریم. آن سکنیت است که پشتوانه ملت است و ما باید آن را در جامعه ایجاد کنیم. در قرآن کریم ذات اقدس الهی فرمود هرگز خدا شما را تنها نمی‌گذارد، برای اینکه شما مجاهدت کردید، براي اينکه شما کار کرديد، ملت بيکار را خدا رها مي‌کند ملتي را که کار کرد خدا فرمود من شما را رها نمي‌کنم.

 

آیت‌ا... جوادی آملی با تقدیر از نیروی انتظامی در مبارزه با جرایم اقتصادی و در نتیجه امن کردن جامعه، تصریح کرد: ما خوشحال هستيم که نيروي پر برکت ناجا، مفاسد اقتصادی را کشف مي‌کند که کشور را از لرزه به در مي‌آورد و به این وسیله بازار که ملتهب هست و امنيتي، می‌شود امن و ما مي‌خواهيم هميشه اينطور باشد. ما وظيفه‌مان اين است قدرداني کنیم.

 

وی تاکید کرد: شما باید چپاولگرها را شناسایی کنید و قبل از اینکه آنها شروع به کار کنند شما عزیزان توطئه آنها را خنثی کنید، نه اینکه تنها کشف جرم کنید بلکه باید دفع جرم کنید! در حقیقت باید جُرم را جلوگیری کنیم نه اینکه تنها جرم واقع شده را کشف کنیم.