تبلیغات بنری
سومین محموله کمک‌های بهداشتی و پزشکی قطر به ایران ارسال شد   بنیاد "صندوق سرمایه‌گذاری قطر" اعلام کرد این کشور محموله‌ای دیگر به وزن ۱۵ تن کمک‌های بهداشتی و تجهیزات پزشکی لازم برای مقابله با ویروس کرونا به ایران ارسال کرده است.   به گزارش فارس، دولت قطر در یک ماه و نیم گذشته دو محموله دیگر از کالاهای بهداشتی و پزشکی به ایران ارسال کرده و این سومین‌ محموله کمک‌های قطر به ایران است. نخستین محموله قطر روز ۲۳ اسفند ۹۸ به وزن شش تن وارد تهران شد. تقریبا ۱۰ روز…
کمک بشردوستانه قطر به ایران شامل چه کالاهایی بود؟

سومین محموله کمک‌های بهداشتی و پزشکی قطر به ایران ارسال شد

 

بنیاد "صندوق سرمایه‌گذاری قطر" اعلام کرد این کشور محموله‌ای دیگر به وزن ۱۵ تن کمک‌های بهداشتی و تجهیزات پزشکی لازم برای مقابله با ویروس کرونا به ایران ارسال کرده است.

 

به گزارش فارس، دولت قطر در یک ماه و نیم گذشته دو محموله دیگر از کالاهای بهداشتی و پزشکی به ایران ارسال کرده و این سومین‌ محموله کمک‌های قطر به ایران است. نخستین محموله قطر روز ۲۳ اسفند ۹۸ به وزن شش تن وارد تهران شد. تقریبا ۱۰ روز بعد (دوم فروردین ۱۳۹۹) دومین محموله کمک‌های این کشور کوچک به وزن ۷ تن به تهران ارسال شد.

 

پس از اعلام شیوع شدید کرونا در شهرهای مرکزی و شمالی ایران، شرکت‌های هوایی خارجی پروازهای خود به ایران را قطع کردند. شرکت هواپیمایی قطر تنها ایرلاینی بود که پروازهایش به ایران را ادامه داد و علاوه بر جابه‌جایی مسافر، کمک‌های بشردوستانه را هم به تهران آورد.