• یکشنبه 22 خرداد 1401 - 22:41
  • 2090
  • 0 دیدگاه

کنسرت همایون شجریان تیر ۱۴۰۱ / تالار وزارت کشور با همراهیِ ارکستر «سیاوش»

برنامه کنسرت های همایون شجریان در تیرماه ۱۴۰۱ و در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد.  واضح نیوز فرهنگی: همایون شجریان قصد دارد در روزهای ابتداییِ تیرماه در تالار وزارت کشور کنسرت خود را با همر
کنسرت همایون شجریان تیر ۱۴۰۱ / تالار وزارت کشور با همراهیِ ارکستر «سیاوش»

برنامه کنسرت های همایون شجریان در تیرماه ۱۴۰۱ و در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد. 

واضح نیوز فرهنگی: همایون شجریان قصد دارد در روزهای ابتداییِ تیرماه در تالار وزارت کشور کنسرت خود را با همراهیِ ارکستر «سیاوش» به صحنه ببرد.

همایون شجریان قصد دارد کنسرت‌های خود را از اول تیر 1401 در سالن وزارت کشور آغاز کند. پس از پایانِ دوران تعطیلیِ کنسرت‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، این نخستین کنسرت‌های همایون شجریان در تهران است.

ساعتی پیش همایون شجریان با انتشار مطلبی در صفحه‌ی شخصی‌اش، درباره برگزاری این کنسرت‌ها اطلاع‌رسانی کرد.

این کنسرت‌ها قرار است در روزهای یکم، دوم، سوم، پنجم و ششم تیر 1401 با همراهی ارکستر سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن همایش‌های کشور (سالن وزارت کشور ) برگزار شود.

شجریان درباره بهای بلیت‌های این کنسرت در صفحه‌ی شخصی‌اش نوشته است: حسب وعده برای امکان حضور بیشتر شما علاقه‌مندان، کمینه بهای بلیط برای هر جایگاه در نظر گرفته شده است. همچنین جایگاه VIP جهت اهدا به دانشجویان محترم اختصاص داده شده است؛ عزیزان می‌توانند در صورت تمایل، شماره دانشجویی خود را از ساعت 17:00 یکشنبه 22 خرداد لغایت 17:00 چهارشنبه 25 خرداد به شماره 20009090 ارسال نمایند.

چنانچه در خواست‌های رسیده بیش از گنجایش جایگاه مذکور باشد، انتخاب به قید قرعه انجام خواهد شد. / تسنیم 

نخ و نقشه تابلوفرش