• پنجشنبه 05 خرداد 1401 - 23:25
  • 174
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

کولیبالی پیشنهاد تمدید قرارداد با ناپولی را رد کرد

واضح نیوز ورزشی / روزنامه ایتالیایی \"کویتیدیانو رم\" گزارش داد کالیدو کولیبالی پیشنهاد تمدید قرارداد خود با ناپولی را برای سه فصل با مبلغ ۳.۵ میلیون یورو در هر فصل رد کرده است.  کالیدو کولبیالی
کولیبالی پیشنهاد تمدید قرارداد با ناپولی را رد کرد

واضح نیوز ورزشی / روزنامه ایتالیایی "کویتیدیانو رم" گزارش داد کالیدو کولیبالی پیشنهاد تمدید قرارداد خود با ناپولی را برای سه فصل با مبلغ ۳.۵ میلیون یورو در هر فصل رد کرده است.

 کالیدو کولبیالی در فصلی که گذشت عملکرد درخشانی در ناپولی داشت. قرارداد کالیدو کولیبالی با ناپولی در ژوئن ۲۰۲۳ به پایان می رسد و او پیشنهاد تمدید آن را تا سال ۲۰۲۶ رد کرده است. این اطلاعاتی است که رسانه "کووتیدیانو رم" منتشر کرده است که نشان می دهد این پیشنهاد با دستمزد ۳.۵ میلیون یورو کم بوده است.

بارسلونا و یوونتوس خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند. در این بین منچستریونایتد یکی از مشتریان اصلی کولیبالی است و برای جذب این مدافع رقم ۹۵ میلیون پوند را پیشنهاد داد.

کولیبالی که یکی از مدافعان برتر اروپاست، پس از هفت سال چشمگیر در ناپل و با وجود علاقه PSG، بارسلونا و رئال مادرید، به نظر می‌رسد آماده پیوستن به لیگ برتر است.

پیش‌تر آئورلیو دی لائورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی در واکنش به این خبر گفته بود که نمی‌تواند این بازیکن را مجبور به ماندن در ناپولی کند.ایسنا