• یکشنبه 29 خرداد 1401 - 23:19
  • 299
  • 0 دیدگاه

سوابق و بیوگرافی امیرحسین بانکی پور نماینده اصفهان در مجلس و اظهارات جنجالی

همه چیز درباره امیرحسین بانکی پور نماینده مجلس اظهار کننده درباره ازدواج دختران با مردان شیعه با بیوگرافی امیر حسین بانکی پور و سوابق و زندگی شخصی و اینستاگرام امیر حسین بانکی پور را در این بخش بخوانی
سوابق و بیوگرافی امیرحسین بانکی پور نماینده اصفهان در مجلس و اظهارات جنجالی

همه چیز درباره امیرحسین بانکی پور نماینده مجلس اظهار کننده درباره ازدواج دختران با مردان شیعه با بیوگرافی امیر حسین بانکی پور و سوابق و زندگی شخصی و اینستاگرام امیر حسین بانکی پور را در این بخش بخوانید .

بیوگرافی کامل امیر حسین بانکی پور 

امیرحسین بانکی پور متولد سال ۱۳۴۹ در اصفهان، سیاستمدار، و عضو هیئت علمی دانشکده الهیات دانشگاه اصفهان و نماینده مردم اصفهان در مجلس است. او دارای احصیلات حوزوی و مدرک تحصیلی دکترای فلسفه بوده و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و نماینده مردم اصفهان و ورزنه در مجلس یازدهم شورای اسلامی است که تاکنون چند کتاب در حوزه خانواده به چاپ رسانده است.

سال های فعالیت

دکتر امیر حسین بانکی پور فرد مدیر ارشد دولتی و یکی از سیاستمداران ایرانی است که وی موفق شد در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ با کسب ۲۴۵ هزار و ۶۲۹ رای، از حوزه انتخابیه اصفهان و ورزنه از استان اصفهان انتخاب گردد و به مجلس راه یابد. او در حال حاضر نماینده مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می باشد.

همسر و فرزند و زندگی شخصی 

 از زندگی شخصی و همسر و فرزندان امیرحسین بانکی پور اطلاعاتی در دسترس نیست‌ !