تبلیغات بنری
چانگ هوا، سفیر چین در ایران، در مقاله‌ای‌در صفحه اول روزنامه دولتی ایران از اقدامات کشور خود در ارتباط با شیوع ویروس کرونا ستایش کرده است.   سفیر چین با اشاره به تماس تفلنی شی جین پینگ رئیس‌جمهور کشورش با برخی از همتایانش مانند حسن روحانی و امانوئل مکرون نوشته است که چین "برای نخستین بار ایجاد پیکره مشترک سلامت و بهداشت بشری را مطرح کرده که این مفهوم در حقیقت ابتکاری مهم در خصوص آینده بشریت است". نحوه رفتار چانگ هوا با سخنگوی وزارت بهداشت ایران بر سر آمار قربانیان کرونا در چین…
یادداشت سفیر چین در ستایش از کشورش در صفحه اول روزنامه ایران

چانگ هوا، سفیر چین در ایران، در مقاله‌ای‌در صفحه اول روزنامه دولتی ایران از اقدامات کشور خود در ارتباط با شیوع ویروس کرونا ستایش کرده است.

 


سفیر چین با اشاره به تماس تفلنی شی جین پینگ رئیس‌جمهور کشورش با برخی از همتایانش مانند حسن روحانی و امانوئل مکرون نوشته است که چین "برای نخستین بار ایجاد پیکره مشترک سلامت و بهداشت بشری را مطرح کرده که این مفهوم در حقیقت ابتکاری مهم در خصوص آینده بشریت است".نحوه رفتار چانگ هوا با سخنگوی وزارت بهداشت ایران بر سر آمار قربانیان کرونا در چین که هفته گذشته در توییتر رخ داد انتقادات گسترده کاربران شبکه های اجتماعی از چین را به دنبال داشته است.