​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
بیوگرافی و عکسهای ستاره ملکی بازیگر کیست؟ و ماجرای اعتراض وی حوادث خوزستان چیست؟

ستاره ملکی خانمی که ادعا شده بازیگر سینما و تلویزیون بوده با انتشار ویدیویی در اینستاگرام دستمایه رسانه های معاند شد. بررسی سوابق بازیگری ایشان شما را به نتایج خاصی نمی رساند و فقط با یک رزومه یک خطی از او مواجه می شویم "ستاره ملکی در آثاری همچون «باغ فردوس 5 بعد از ظهر» به عنوان «بازیگر» حضور داشته است."

گیتی موسوی قوی ترین و هرکول ترین زن ایرانی اهل کجاست؟ + بیوگرافی، عکسها و اینستاگرام

"گیتی موسوی" بانوی متولد 1355 ایرانی است. گیتی موسوی اصالتی آذری دارد و متولد شهر تبریز است. در ادامه بیشتر آشنا می‌شویم با زن هرکول و قوی هیکل بدنسازی ایران. بیوگرافی و عکسهای گیتی موسوی همراه با همسر و دخترش را در ادامه مطلب بخوانید. 

عکس جوانی بهاره رهنما / تصویری زیبا از جوانی بهاره رهنما که خودش منتشر کرد

بهاره رهنما عکسی زیبا از دوران جوانی خود منتشر کرد که در این عکس فقط 20 سال سن دارد. در ادامه تصویری دیگر از جوانی بهاره رهنما مشاهده نمایید 

تقویم نجومی امروز شنبه 2 مرداد 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/05/02

تقویم نجومی امروز شنبه 2 مرداد 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/02 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنیدتقویم نجومی امروز شنبه 2 مرداد 1400به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/02 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

(فیلم) تیکه سنگین فیروز به مسئولین در سریال دودکش

دودکش سریال جذاب این روزهای تلویزیون است که توانسته مخاطبان زیادی را جذاب خود کند . در قسمتی از این سریال به اختلاس و دزدی توسط مسولان رده بالای کشور میپردازد. و کنایه ای سنگین به مسولان میزند . در ادامه کلیپ را تماشا کنید.