​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
معروف ترین اراذل و اوباش مشهد را بشناسید / اسامی و سن آنها

اراذل اوباش مشهد و آشنایی با آنها می‌تواند برای شما جالب باشد. شرورهای خطرناکی که فقط پلیس و زندان و اعدام می‌تواند با آنها مقابله کند. در غیر اینصورت خون مردم را در شیشه می‌کنند. پلنگ سیاه معروف ترین شرور مشهد منتظر اعدام خود است. 

مبلغ مالیات خانه‌ های خالی در سال 1400 چقدر خواهد بود و تاریخ دریافت مالیات خانه‌های بدون سکنه

مالیات از خانه های خالی در سال 1400 طبق اعلام رئیس کل سازمان امور مالیاتی نخستین مالیاتی که از خانه‌های خالی دریافت می‌شود در مرداد ماه و به اندازه نصف ارزش اجاره ماهانه آن خواهد بود

تقویم نجومی امروز یکشنبه 3 مرداد 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/05/03

تقویم نجومی امروز یکشنبه 3 مرداد 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/03 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنیدتقویم نجومی امروز یکشنبه 3 مرداد 1400به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/03 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

خلاصه و نتیجه بازی والیبال ایران لهستان المپیک توکیو 2020

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در المپیک 2020 توکیو از ساعت 15:10 امروز شنبه 2 مرداد به مصاف تیم قدرتمند و مدعی لهستان رفت و در یک جدال نزدیک و تماشایی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید. 

عصبانیت و هجوم کاربران ایرانی به اینستاگرام میخال کوبیاک والیبالیست لهستانی

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در مرحله گروهی المپیک توکیو 2020 مقابل لهستان به برتری 3-2 دست یافت. این بازی همیشه حواشی زیادی به همراه دارد که میخال کوبیاک از نقش مهمی در ایجاد این حواشی برخوردار است

میخال کوبیاک والیبالیست | بیوگرافی و عکسهای میخال کوبیاک لهستانی و علت با نکردن مقابل ایران در المپیک

میخال کوبیاک والیبالیست لهستانی 33 ساله عضو تیم ملی والیبال لهستان در المپیک توکیو است. در بازی امروز لهستان مقابل ایران، میخال کوبیاک در یک حرکت غیرحرفه ای به تبم ملی والیبال ایران بی احترامی کرد و تیم والیبال ایران را تیمی ضعیفی خطاب کرد و گفت بازی مقابل ایران جذابیتی برایم ندارد. این  حرکت میخال کوبیاک باعث اعتراض و عصبانیت شدید کاربران فضای مجازی شد. 

همسران جنیفر لوپز | معرفی تمام مردانی که با جنیفر لوپز رابطه داشتند+ عکس

همسران جنیفر لوپز | معرفی تمام مردانی که با جنیفر لوپز رابطه داشتند+ عکس
واضح نیوز : معرفی تمام مردانی که با کریس رونالدو رابطه داشتند به همراه عکس همچنین بررسی روابط جنیفر بوپز با چهره های مشهور دنیای مد و تصویر در این مطلب.

ثبت نام مسکن مهر در سال 1400 و دولت رئیسی +آموزش ثبت نام و مدارک لازمه مسکن مهر 1400

آموزش کامل ثبت نام مسکن مهر در سال 1400 و دولت رئیسی و همچنین مدارک مورد نیاز برای تبت نام در مسکن مهر 1400 و شرایط لازمه را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید 

سهیل پردیس کیست و چگونه توسط طالبان کشته شد + بیوگرافی و عکس

شبکه خبری «سی‌ان‌ان» گزارش کرده است که طالبان سهیل پردیس را که به‌عنوان ترجمان نیروهای امریکایی در افغانستان کار کرده بود، در مسیر کابل – خوست سر بریده‌اند. این رویداد ۱۲ روز پس از آغاز رسمی روند بیرون شدن نیروهای خارجی از افغانستان رخ داده است.