​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
فیلم دریاچه ماهی ; عکس بازیگران ,بیوگرافی بازیگران , داستان فیلم و تصاویر فیلم دریاچه ماهی

فیلم سینمایی دریاچه ماهی فیلمی ایرانی است که به کارگردانی مریم دوستی، نویسندگی مصطفی رستگاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی ساخته سال 1395 است. این فیلم  به وقایع پس از جنگ ایران و عراق می پردازد و داستان چند خانواده را روایت می‌کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می‌رسند و در این میان عشق گمشده‌ای پیدا می‌شود. در ادامه مطلب به معرفی فیلم دریاچه ماهی و بازیگران آن و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی خاشه زوان (نظرمحمد) کمدین افغان همسر و فرزنداش + ماجرای تیرباران و اعدام تصاویر خاشه

خاشه زوان کیست ؟ خاشه زوان با نام اصلی نظرمحمد کمدین افغانی به دست طالبان تیرباران شد . در این بخش با بیوگرافی نظرمحمد معروف خاشه زوان کمدین سرشناس افغان و عکس ها و کلیپ ها و سوابق هنری و پیج اینستاگرامش و ماجرای کامل اعدام و کشف جسدش با دستان بسته و همسر و فرزندانش را میخوانید

ادامه مطلب
(فیلم کامل) ماجرای تحقیر پول ایران در یک مسابقه تلویزیونی افغانستان چیست؟

در یک مسابقه تلویزیونی در شبکه‌ای افغان، با مسخره کردن ارزش پول ملی ایران توسط افغان ها  مورد توجه کاربران ایرانی و اندوه آنها در فضای مجازی شده است.

ادامه مطلب
ساعت کشتی های حسن یزدانی در المپیک توکیو /زمان مسابقه حسن یزدانی المپیک 2020

حسن یزدانی یکی از برترین کشتی گیران ایران در یک دهه گذشته است.  وی تاکنون در چندین المپیک حضور داشته و مدال هم گرفته است.ساعت برگزاری کشتی های حسن یزدانی در المپیک توکیو 2020 را بخوانید. 

  • پنجشنبه 07 مرداد 1400
ادامه مطلب
بی وای دی تانگ ; قیمت , مشخصات , عکس , کابین و زمان عرضه

بی وای دی تانگ یک شاسی بلند فول سایز چینی است که توسط خودروسازی کارمانیا در ایران عرضه خواهد شد . قیمت بی وای دی تانگ یک میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان  تعیین شده است. بی وای تانگ بنزینی و F3 اتوماتیک CVT است. ، مشخصات و قیمت قطعی بی وای دی تانگ بنزینی همراه با عکسهای داخل کابین و بیرون را بخوانید و تماشا کنید

ادامه مطلب
تقویم نجومی امروز پنجشنبه 7 مرداد 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/05/07

تقویم نجومی امروز پنجشنبه 7 مرداد 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/07 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنیدتقویم نجومی امروز پنجشنبه 7 مرداد 1400به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/07 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

ادامه مطلب
جواد خیابانی در کنار حامد حدادی پس از دیدار امروز بسکتبال ایران و آمریکا + عکس

تصویر جواد خیابانی در کنار حامد حدادی پس از دیدار امروز بسکتبال ایران و آمریکا در المپیک 2020 توکیو منتشر شده است . جواد خیابانی برای گزارش بازی های المپیک 2020 در شهر توکیو محل برگزاری مسابقات حضور دارد.