​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
حاشیه جدید سارا و نیکا با تتلو + عکس

سارا و نیکا فرقانی به تازگی هنگ درام خریده است و حدس و گمان ها بر این است که آن را از تتلو گرفته است! این دو دوقلوی ایرانی که می توانستند با دوری از حاشیه های مبتذل و شواف های غیر اخلاقی سال ها در بازیگری در سینمای ایران بدرخشند متاسفانه مانند بلاگر هایی که جز اینستاگرام در هیچ فضایی هنری ندارند خود را هر روز بیشتر از دیروز در منجلاب حاشیه فرو می برند و از دنیای بازیگری در ایران دور می شوند همانطور که دیگر در سریال پایتخت شاهد حضور آن ها نیستیم .

بیوگرافی علت درگذشت محمد اسفندیاری تهیه‌کننده قدیمی تلویزیون+عکس و علت مرگ

محمد اسفندیاری تهیه‌کننده قدیمی تلویزیون که تهیه‌کننده برنامه‌های مختلف از جمله برنامه «صبح بخیر ایران» و مدیر «سیمای بامدادی» بود، روز گذشته (۱۳ مرداد) بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

ادامه مطلب
متن و عکس مهناز افشار برای فوت ارشا اقدسی /ناراحتی شدید خانم بازیگر برای بدلکار فوت شده+عکس

ارشا اقدسی بدلکار سرشناس کشورمان 13 مرداد 1400 به علت تصادف سر صحنه ینی از فیلم هایش درگذست. هنرمندان زیادی به درگذشت ارشا اقدسی واکنش نشان دادند. یکی از آنها مهناز افشار بود که اولین تجربه پرش خود از ارتفاع را با کمک ارشا اقدسی انجام داده بود. توییت ناراحتی مهناز افشار برای ارشا اقدسی و متن وی برای ارشا. 

دودکش 2 یکی از جذاب ترین سریال های ایرانی در سال 1400 بود. بهنام تشکر تصویری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن علاوه بر خودش، سه بازیگر اصلی این سریال دیده می‌شود 

جزئیات مرگ نوزاد 7 ماهه در مرودشت با کرونا +عکس

رییس شبکه بهداشت شهرستان مرودشت فارس با بیان اینکه نوزاد ۷ ماهه براثر کرونا در این شهرستان فوت کرد،گفت: نوع جهش یافته کرونا دلتا،هشت کودک زیر ۱۲ سال مرودشتی را راهی بیمارستان کرد.

ادامه مطلب
قیمت چله ابریشم فرش و تابلوفرش دستبافت +راهنمای خرید چله ابریشم

قیمت بروز چله ابریشم فرش و تابلوفرش دستبافت برای چله کشی دار قالی یک طرفه و دو طرفه با انواع نمره های چله ابریشم شامل چله ابریشم 36 لا، 38 لا و 42 لا است. راهنمایی برای خرید چله ابریشم باکیفیت از تبریز و سایر شهرها و همچنین تشخیص بهترین کیفیت چله ابریشم را بخش خبری واضح نیوز بخوانید. 

  • پنجشنبه 14 مرداد 1400
ادامه مطلب