تبلیغات بنری
 روزبه‌روز اسناد و شواهد بیش‌تری درباره واقعیت‌های پشت پرده ویروس کرونا افشا می‌شود. این شواهد نشان می‌دهند کرونا یک «ویروس آمریکایی» و چه‌بسا سلاح بیولوژیک آمریکاست که به طور خاص برای هدف قرار دادن انسان‌ها با حداکثر نرخ شیوع و مرگ‌باری طراحی شده است.   علاوه بر ابعاد بهداشتی و درمانی، آن‌چه در مورد ایران به طور خاص قابل‌توجه است، بی‌اهمیتی اصول اولیه حقوق بشر و انسان‌دوستی برای مدعیان شماره یک این ارزش‌های بین‌المللی…
ویروس کرونا سلاح بیولوژیک آمریکاست/ ایران نباید از آمریکا کمک‌های پزشکی دریافت کند

 روزبه‌روز اسناد و شواهد بیش‌تری درباره واقعیت‌های پشت پرده ویروس کرونا افشا می‌شود. این شواهد نشان می‌دهند کرونا یک «ویروس آمریکایی» و چه‌بسا سلاح بیولوژیک آمریکاست که به طور خاص برای هدف قرار دادن انسان‌ها با حداکثر نرخ شیوع و مرگ‌باری طراحی شده است.

 

علاوه بر ابعاد بهداشتی و درمانی، آن‌چه در مورد ایران به طور خاص قابل‌توجه است، بی‌اهمیتی اصول اولیه حقوق بشر و انسان‌دوستی برای مدعیان شماره یک این ارزش‌های بین‌المللی یعنی کشورهای اروپایی و دولت آمریکاست.

 

در رأس این دولت‌ها، دولت ترامپ است که نه تنها حاضر نیست تحریم‌های یک‌جانبه و غیرقانونیش علیه ایران را در دوران شیوع کرونا لغو کند، بلکه تا جایی که بتواند از رسیدن کمک‌های بین‌المللی به ایران نیز جلوگیری می‌کند.

 

در همین‌باره با «ای. مایکل جونز » نویسنده شناخته‌شده آمریکایی، کارشناس مسائل فرهنگی و جنگ روانی، و سردبیر مجله «جنگ‌های فرهنگی [۲] » گفت‌وگو کرده است.  نکته جالب‌توجه درباره دکتر جونز که پیش از این برای حضور در کنفرانس «افق نو» به ایران هم سفر کرده، تصویری از رهبر ایران است که روی میز کار وی گذاشته شده است. وقتی خبرنگار مشرق درباره این تصویر از آقای جونز می‌پرسد، وی آن را یک «سوغاتی از ایران» توصیف می‌کند.