• پنجشنبه 19 خرداد 1401 - 18:32
  • 187
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

برنامه و نتایج والیبال بانوان ایران در قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ تایلند

رقابت‌های والیبال نوجوانان دختر قهرمانی آسیا - تایلند 2022 اعلام ترکیب نهایی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر در قهرمانی آسیا ترکیب نهایی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران برای حضور در رقابت&z
برنامه و نتایج والیبال بانوان ایران در قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ تایلند

رقابت‌های والیبال نوجوانان دختر قهرمانی آسیا - تایلند 2022

اعلام ترکیب نهایی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر در قهرمانی آسیا

ترکیب نهایی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص شد.

به نقل از ایسنا، مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از ۱۶ تا ۲۳ خردادماه با حضور ۱۱ تیم به میزبانی تایلند برگزار می‌شود و تیم ملی ایران هفتمین حضور خود را دراین رقابت‌ها تجربه می‌کند.

بر این اساس ترکیب نهایی تیم ملی ایران برای حضور در این مسابقات مشخص شد که به شرح زیر است:

درسا فلاح، دیانا رشیدی، ستایش هادی، پریا حاجتمند، آتنا شادکین، شقایق حسن‌خانی، آسیه حسنی، هدیه طالعی، سپینود دست‌برجن، سارینا یعقوبی، ستایش حسینی و نگار هاشمی بازیکنان اعزامی تیم ملی نوجوانان دختر ایران به رقابت‌های قهرمانی آسیا هستند.

موهبه نجفی‌زاده به عنوان سرپرست، میترا شعبانیان سرمربی، اعظم عیدی، صفورا گل‌افشان و ایمان شاه مرادزاده مربیان، شبنم ملکی مربی بدنساز، زهرا یلقی آنالیزور، اکرم حبیب‌لو فیزیوتراپ و زهرا محمدی ماساژور کادر فنی تیم ایران را تشکیل می‌دهند.

همچنین فرحناز قوی‌دل داور بین‌المللی ایران نیز برای قضاوت در این دوره از رقابت‌ها همراه تیم ملی راهی تایلند خواهد شد.

برنامه دیدارهای تیم ملی ایران در مرحله گروهی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۶ خرداد؛ ایران – استرالیا ساعت ۹

چهارشنبه ۱۸ خرداد؛ ایران – تایلند ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

پنج‌شنبه ۱۹ خرداد؛ ایران – کره‌جنوبی ساعت ۱۹

جمعه ۲۰ خرداد: ازبکستان – ایران ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

در پایان مرحله گروهی دو تیم برتر هر گروه به نیمه‌نهایی صعود می‌کنند و سایر تیم‌ها نیز برای قرار گرفتن در جایگاه پنجم تا یازدهم به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در مرحله گروهی قهرمانی آسیا مقابل کره‌جنوبی شکست خورد.

 تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در ادامه دور گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران به مصاف تیم قدرتمند کره‌جنوبی رفت و با حساب ۳ بر صفر شکست خورد.

کره که در ۱۱ دوره حضور خود همیشه جزو تیم‌های برتر این مسابقات بوده است، این دیدار را هم با قدرت شروع کرد. ملی‌پوشان ایران علی رغم تلاش خود ست اول را ۲۵ بر ۸ واگذار کردند. در ست دوم سعی کردند اختلاف امتیاز را کمتر کنند اما در نهایت ۲۵ بر ۱۲ در این ست هم شکست خوردند و ست سوم را هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۶واگذار کردند.

اینوجی شین از کره جنوبی با کسب ۱۴ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن این دیدار شد. از ایران هم ستایش حسینی ۱۰ امتیاز کسب کرد و امتیازآورترین بازیکن ایران شد.

با این شکست تیم ایران از صعود به جمع چهار تیم برتر آسیا بازماند و باید برای کسب جایگاه پنجم تا یازدهم تلاش کند. از گروه اول تیم‌های کره‌جنوبی و تایلند هر کدام با سه برد صعود خود را به جمع چهار تیم برتر قطعی کردند و فردا برای تعیین صدرنشین به مصاف هم می‌روند.

ملی‌پوشان ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی شنبه، ۲۱ خرداد به مصاف ازبکستان می‌روند